Kalbi olan Fundstrat’ın Bitcoin ve Ethereum tahminine bakmasın!

bitcoin ethereum koinmedya
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fundstrat Global Advisors nisan ayı sonu kripto raporunu açıkladı. Raporda Bitcoin ve Ethereum için sansasyonel fiyat tahminleri ileri sürüldü!

Fundstrat Global Advisors’un Bitcoin ve Ethereum tahminleri dudak uçuklattı!

 

Bağımsız finansal araştırma şirketi Fundstrat nisan ayı sonu haftalık raporunu yayınladı. Şirket yayımladığı raporda, kripto para piyasalarının gidişatından oldukça olumlu bir görüşe sahip olduğunu bildirdi.

Raporda Fundstrat’ın dijital varlık stratejisti David Grider’in görüşlerine de yer verildi. Grider, kripto varlıkların geçtiğimiz hafta sağlıklı bir düzeltme ve soğuma dönemi yaşadığını ve bir sonraki sıçrayış için hazır olduklarını belirtti.

Grider raporda, kripto para piyasalarının makro düzlemde oldukça iyi durduğunu ve boğa piyasasının devam ederek, Bitcoin’in yeni ATH’lere imza atacağına inandığını bildirdi:

”Yaşanan derin düzeltmenin ardından boğa piyasasının sağlam kaldığına düşünüyoruz ve 100 bin dolarlık Bitcoin fiyat hedefimizi koruyoruz.”

Fundstrat’ın belirttiği yükseliş senaryosunun ana temel desteklerinden birinin de, Federal Rezerv’in (FED) bu hafta toplanması ve parasal genişleme politikalarını sağlam tutmaya karar vermesi olduğu düşünülüyor. 

Fundstrat Global Advisors Kalbi olan Fundstrat'ın Bitcoin ve Ethereum tahminine bakmasın!

Ethereum, Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor!

Raporda Bitcoin’in ardından tartışılan en önemli konunun Ethereum olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Grider Eter hakkında Bitcoin’den çok daha sansasyonel bir fiyat tahmini ileri sürüyor:

”Ethereum, Bitcoin’den çok daha iyi bir performans gösteriyor. Hemde bunu ETH 2.0’a henüz geçmemişken ve yüksek GAS ücretleri baskısı altında başarıyor. Ethereum için daha önceden de belirttiğimiz 10.500 dolarlık fiyat öngörümüzü koruyoruz. Toplam piyasa değerinin ise 5 trilyon dolar seviyelerine çıkacağını düşünüyoruz.

İlgili haber: JP Morgan’dan Bitcoin fiyat tahmini!

Ethereum işlemlerinde Bitcoin’e kıyasla 3 katı daha fazla fee ücreti ödenmek zorunda olmasına rağmen, Bitcoin ağına göre 3 kat daha fazla işlem yapılıyor. Bu da insanların Ethereum’a ne denli güvendiklerini bir kez daha gösteriyor.

Ethereum’a olan yoğun ilgiyi Bitcoin dom grafiğinden de anlamak mümkün. Öyle ki Bitcoin hakimiyetinin %47 seviyelerine doğru gerilediği görülürken, Ethereum piyasa hakimiyetinin %15 seviyelerine doğru tırmandığı yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Fundstrat Global Advisors Kalbi olan Fundstrat'ın Bitcoin ve Ethereum tahminine bakmasın!
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kalbi olan Fundstrat’ın Bitcoin ve Ethereum tahminine bakmasın!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.