Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!

2016’dan itibaren borsalardan en yüklü miktarda Bitcoin çıkışı yaşandı! Bu ne anlama geliyor?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Thedox’in CEO’su Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolarlık Bitcoin ve kripto parayı soğuk cüzdanına kaydederek ülkeyi terk etmesi ve kayıplara karşıması ülkede infial uyandırdı. Konuyla ilgili sıcak bir gelişme var. 


Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Faruk Fatih Özer, Bitcoin ve kripto paraların tamamını yanında götürmediği anlaşıldı. Hatta ülkeyi terk etmeden önce 125 milyon dolarlık kripto parayı ABD merkezli Kraken kripto para borsasına transfer ettiği tespit edildi.

Thodex mağdurları Kraken’den kripto paralarını alabilecekler mi? En azından kayıplarının bir kısmını telafi edebilecekler mi merak ediliyor. 

Beklenen Bitcoin yasa tasarısı ABD Temsilciler Meclisinden geçti! Bundan sonra ne olacak?

Whitestream’in iddiasına göre Thodex borsası Ağustos 2020 ila Şubat 2021 tarihleri arasında tahminen 5,000 BTC’yi (yaklaşık 125 milyon dolar) Thodex hesaplarından Kraken hesaplarına transfer etti.

WhireStream twitter üzerinden yaptığı duyuruda ilgili transfere ait verileri paylaştı. Aşağıda WhiteStram paylaşımını görüyoruz.

Şimdi Thodex yöneticisinin Kranken borsasındaki ilgili adresten Bitcoin’leri çekip çekmediği merak ediliyor. Eğer söz konusu Bitcoin’ler hala Kranken hesaplarında kayıtlı duruyorsa ilgili makamlar uluslararası hukuk kurallarına göre Thodex’in Kraken hesabını dondurabilir.

WhiteStream’in diğer tweet’i ise oldukça düşündürücü. Diğer tweet’e paylaşılan grafiği aşağıda görüyoruz.


thodex bitcoin Thodex'in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Yukarıdaki grafikte Thodex hesaplarındaki aktiviteyi görüyoruz. Ekim 2020’den sonra THODEX aktivitelerinde ciddi düşüş gözleniyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.