1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Thedox’in CEO’su Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolarlık Bitcoin ve kripto parayı soğuk cüzdanına kaydederek ülkeyi terk etmesi ve kayıplara karşıması ülkede infial uyandırdı. Konuyla ilgili sıcak bir gelişme var. 


Thodex’in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Faruk Fatih Özer, Bitcoin ve kripto paraların tamamını yanında götürmediği anlaşıldı. Hatta ülkeyi terk etmeden önce 125 milyon dolarlık kripto parayı ABD merkezli Kraken kripto para borsasına transfer ettiği tespit edildi.

Thodex mağdurları Kraken’den kripto paralarını alabilecekler mi? En azından kayıplarının bir kısmını telafi edebilecekler mi merak ediliyor. 

Beklenen Bitcoin yasa tasarısı ABD Temsilciler Meclisinden geçti! Bundan sonra ne olacak?

Whitestream’in iddiasına göre Thodex borsası Ağustos 2020 ila Şubat 2021 tarihleri arasında tahminen 5,000 BTC’yi (yaklaşık 125 milyon dolar) Thodex hesaplarından Kraken hesaplarına transfer etti.

WhireStream twitter üzerinden yaptığı duyuruda ilgili transfere ait verileri paylaştı. Aşağıda WhiteStram paylaşımını görüyoruz.

Şimdi Thodex yöneticisinin Kranken borsasındaki ilgili adresten Bitcoin’leri çekip çekmediği merak ediliyor. Eğer söz konusu Bitcoin’ler hala Kranken hesaplarında kayıtlı duruyorsa ilgili makamlar uluslararası hukuk kurallarına göre Thodex’in Kraken hesabını dondurabilir.

WhiteStream’in diğer tweet’i ise oldukça düşündürücü. Diğer tweet’e paylaşılan grafiği aşağıda görüyoruz.

thodex bitcoin Thodex'in paralarından bir kısmının izi bulundu!

Yukarıdaki grafikte Thodex hesaplarındaki aktiviteyi görüyoruz. Ekim 2020’den sonra THODEX aktivitelerinde ciddi düşüş gözleniyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.