1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?

Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?

Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kadena KDA token nedir? İşletmeler ve girişimciler için en hızlı, en güvenli ve en ölçeklenebilir hibrit blockchain teknolojisini sunuyor.

Kadena KDA Token Nedir?

 

Kadena network’ü, public ve private blockchain’leri ve diğer birlikte çalışabilir zincirleri (chain) tek bir yerde birleştirerek trafiği Kadena public chain’i üzerinden yüksek bant genişliğine sahip bilgisayara yönlendiriyor.

KDA Token Pact Akıllı Sözleşmeleri

Pact insanlar tarafından okunabilen ilk akıllı sözleşme dili. Bu dili herkes blockchain üzerine anlaşılır bir şekilde, doğrudan ve güvenle yazabilir. Bu, güvenli ve otomatik sözleşmeler için gerçek bir ilerleme anlamına geliyor.

Pact; sofistike/gelişmiş projeleri desteklemek için insanların kolayca öğrenip kullanabilecekleri akıllı sözleşme dili olacak şekilde tasarlanmış.

Otomatik hata tespiti vardır, kontrolü kaybetmeden dış (harici) kodu destekler. Ayrıca fikir birliğine dayalı yönetimin yanı sıra gizlilik de sağlar.

Son derece güvenli bir tasarıma sahip olan Pact tamamen yeni iş modellerini ve zincirleme hizmetleri desteklemekte.

KDA Token Genel Blockchain

Proof of Work ile güçlendirilmiş, birbirine bağlı zincirler ile, işletme sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre olan benzersiz hız ve güvenlik sunar. Projenin Public blockchain’ini güvenli bir şekilde ölçeklenebileceğini göstermek için Gauntlet Networks‘teki uzmanlar tarafından bağımsız olarak test edilmiş.

KDA Token  Kurumsal Deneyim

KAdena’nın yüksek performanslı ve güvenli kurumsal çözümleri, her boyuttaki ve deneyim seviyesindeki ekiplerin erişimine açıkt ve mevcut sistemlerle kolayca bağlantı kurar. AWS ve Azure örneklerine bakabilirsiniz.

Tescilli BFT konsensüs protokolleri sayesinde 256 node’la gerçekleştirilen gerçek dünya testlerinde 8000 TPS gerçekleştirilebilmiş.

Kadena, Ethereum’un karşılaştığı problemleri çözüm getiriyor. Ayrıca diğer blockchain uygulamalarının yeni yeni roadmap’lerine ekledikleri “Formal Verification”, birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik ve daha fazla özelliği şimdiden sunuyor.

Kadena Yazılımı Kullanan Projeler

kda token Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?

Kadena’nın kurucuları JP Morgan’ın ilk blockchain’ini yaptılar. Ekipteki kişilerin mühendislik, onlarca yıllık bankacılık, ticaret ve regülasyon tecrübeleri mevcut. JPMorgan Chase ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu da dahil olmak üzere önde gelen finans ve devlet kurumları için yazılım sistemleri tasarlama ve kurma deneyimleri var.

Ekibi görmek için TIKLAYINIZ.

Ekibin geçmişteki deneyimleri:

kda token Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?

Kadena Token

Ethereum’daki ETH’ye benzer olarak Kadena’daki KDA token, madencilerin ağdaki madencilik faaliyetleri karşılığında ücret olarak verilen bir token’dır ve kullanıcıların işlemlerini bir bloğa dahil etmek için ödedikleri işlem ücretidir.

Akıllı sözleşmelerin gerçekleştirilmesi için de KDA kullanılacak.

Token dağıtımı şu şekilde:

KDA belirteci

Kadena alttaki çok önemli fonlardan toplam 15 milyon dolar yatırım aldı:

kda token Güncel Kadena (KDA) rehberi: Kadena KDA token nedir?

Whitepaper’lar için TIKLAYINIZ.

Twitter’a giriş tarihleri Eylül 2016. Takipçi sayıları 3508. Bunu çok az bulduğumu söylemeliyim.

Proje hakkındaki son gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak, ben bu projenin Coinbase’e girebileceğini düşünüyorum. Bu, tamamen kişisel bir kanaattir.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.