1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. JPMorgan CEO’sundan Bitcoin yatırımcısını çıldırtan açıklama…

JPMorgan CEO’sundan Bitcoin yatırımcısını çıldırtan açıklama…

JPMorgan CEO’sundan Bitcoin yatırımcısını çıldırtan açıklama…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin düşüncesinde yine çark etti. Dimon bu sefer fena çıkış yaptı.

JPMorgan CEO’sundan şok Bitcoin çıkışı!

Dünyanın en büyük finans kurumlarından biri olan JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin ve kripto para birimleri konusundaki duruşunu bir kez daha değiştirdi.

Dimon, Bitcoin satın almak için borç para alan kişinin kendisine göre bir “aptal” olduğunu belirtti. Bununla birlikte, Dimon kişisel görüşünün, JPMorgan’ın şu anda müşterileri için altı kripto para birimi fonuna erişim sunmasının ve hatta ödemeler için JPM Coin adlı dijital defter oluşturmasının bir çelişki içermediğini de ekledi.

İlgii: JPMorgan kripto piyasasını uyardı; piyasa “köpüklü” !!

jpmorgan

Jamie Dimon’dan kriptoya salvolar

JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, kripto ve Bitcoin’i bir kez daha topa tuttu. JPMorgan yöneticisi, geçen hafta verdiği bir röportajda, kripto para birimlerinin gerçek değeri ve kripto para dünyasına bakışı hakkında konuştu.

Dimon, kripto para birimlerindeki son boğa piyasasının sistemdeki aşırı likidite ile ortaya çıktığını ve bunun da spekülasyonlara yol açtığını belirtti. Dimon şöyle konuştu:

Ben Bitcoin alıcısı değilim. Bence Bitcoin almak için borç para alan aptaldır.

Dimon kripto paralara düzenlemelerin geleceğini düşünüyor

Dimon’a röportajda, düzenlemelerin gelecekte kripto para birimlerini nasıl etkileyeceği konusunda da görüş belirtti. Bitcoin’in ana ilgi alanı olmadığını vurgulayan Dimon, hükümetlerin bir noktada Bitcoin’i düzenleyeceğine inandığını söyledi.

Düzenlenecek. Hükümetler hemen hemen her şeyi düzenler. Varlık [kanunu mu olur] bilmiyorum. Yabancı Döviz [kanunu mu olur] bilmiyorum. Menkul kıymetler yasası mı olur bilmiyorum. Ama yapacaklar.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,037.51

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

Daha fazlası için; Bitcoin haberleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: