Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
 1. Haberler
 2. Kripto Para
 3. Jack Dorsey ve Micheal Saylor Miami’de Bitcoin rüzgarı estirdi! İşte detaylar

Jack Dorsey ve Micheal Saylor Miami’de Bitcoin rüzgarı estirdi! İşte detaylar

miamicoin mia
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Microstrategy CEO’su Michael Saylor Miami’de yapılan konferansta Bitcoin rüzgarı estirdi. Detaylar haberimizde

Jack Dorsey ve Micheal Saylor Miami’de Bitcoin rüzgarı estirdi! İşte detaylar

Jack Dorsey ve Michael Saylor, yıldızlarla dolu Bitcoin 2021 Miami konferansının manşetlerini attı. Yaptıkları konuşmalar ile Bitcoin’e son dönemlerde açılan savaşa karşı kılıçlarını çektiklerini ve tüm güçleri ile Bitcoin’in yanında olduklarını belirttiler.

Ünlü iş adamları Bitcoin’e nasıl girdiklerini ve neden geleceğin para birimi olduğuna inandıkları konularına açıklık getirdi. Bitcoin 2021 Miami konferansı Bitcoin’e bir anlamda yeniden can verdi.

Bkz: Bitcoin için bir ilk!

Binlerce kişinin çevrimiçi olarak izlediği 12.000 katılımcının önünde ikili, Bitcoin konusunda neden bu kadar iyimser olduklarını, işe nasıl başladıklarını, son endişeler hakkındaki düşüncelerini ve çok daha fazlasını tartıştı. İşte ikilinin programda attıkları başlıklar:

Jack Dorsey

 • “Benim için Bitcoin kesinlikle her şeyi değiştirir. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar için bundan daha fazla olanak sağlayan bir şey olduğunu düşünmüyorum.”
 • “Yapabileceğim ne varsa, şirketlerim bunu herkes için daha erişilebilir kılmak için ne yapabilirse, hayatımın geri kalanını böyle geçirmek istiyorum. Square veya Twitter’da olmasaydım Bitcoin üzerinde çalışırdım. Bitcoin Square ve Twitter’dan daha fazlasına ihtiyaç duysaydı onları Bitcoin için bırakırdım. Ama bence her iki şirketin de oynayacak bir rolü var.”
 • “Her şeyi kaçırıyorlar. New York’tan çıkmıyorlar, ülke dışına çıkmıyorlar, insanlarla konuşmuyorlar. Bir günlüğüne Nijerya’ya gidin ve insanların verdiği mücadeleyi görün. Hükümetleriyle ve paralarıyla geçinmeyi deneyin. Bitcoin onlar için umut.”
 •  “Dijital bir ödeme sistemi oluşturmaktan ve elimizden gelen her şekilde yardımcı olmaktan başka hiçbir ilgimiz yok. Bitcoin’in ile ortak değiliz.”
 • Sonunda gezegenin herhangi bir noktasında alınıp satılabilen bir para birimine sahip olduğumuzun farkına varmak oldukça inanılmaz ve bunu sağlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Michael Saylor

 • “Bitcoin’i keşfettiğimde, bunun dijital altın olduğunu düşündüm ve yüz kat artacağına emindim. Sonra düşündüm, alabildiğim kadar satın almalıyım. Biri keşfetmeden daha hızlı satın almam gerektiğine inandım.”
 • “Bitcoin, insan ırkının en yüksek mülküdür. Bozulma olasılığı en az olan, tam velayet haklarıyla sahip olabileceğiniz gerçek mülkün nasıl yaratılacağını ilk kez gördük.”
 • “Bitcoin 8 milyar insanı birbirine bağlar, yüz milyon şirketi birbirine bağlar, dünyayı siyasi yargı alanları arasında senkronize eder ve tüm finansal sisteme rasyonellik kazandırır ve tüm insan ırkına özgürlük ve mülkiyet haklarını geri verir.”
 • Bitcoin’in umut olduğunu söylüyoruz. Bitcoin her şeyi düzeltir kesinlikle hisselerimizde durum buydu.Şirkete hayat verdi. Moral önemli ölçüde arttı. On yılın en iyi ilk çeyreğine sahiptik.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.