okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.18%
Bitcoin
66.898,96 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.097,52 USDT
bch
BCH
3.64%
Bitcoin Cash
483,50 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.1%
Litecoin
84,06 USDT
bnb
BNB
-0.22%
Binance Coin
579,61 USDT
sol
SOL
2.27%
Solana
173,28 USDT
avax
AVAX
2.1%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
7,19 USDT
doge
DOGE
0.23%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.26%
Shiba Inu
0,00 USDT

Jack Dorsey Bitcoin için önemli biri olma yolunda ilerliyor! Nasıl?

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Twitter ve ödeme platformu Square’ın CEO’su Jack Dorsey’in sıkı bir Bitcoin savunucusu olduğu biliniyor. Dorsey Bitcoin alanında hızla daha önemli bir kişi oluyor. Detaylar için yazımıza göz atın.

Jack Dorsey Bitcoin için önemli biri olma yolunda ilerliyor! Nasıl?

Mikroblog platformu Twitter ve ödeme platformu Squara’ın CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin alanında hızla çok önemli hale geliyor.

Geçmişte Bitcoin’e ilgisi vardı ve bu ilgiyi şirketlerinin benimsenmesi için kaynak olarak görüyordu. Dorsey Bitcoin’in açık kaynaklı yapısını daima övdü. Bitcoin’inin herkesin gelişimine katkıda bulunmasına olanak tanıyan ve fikir birliği ile yürütülen açık kaynak olduğunu savundu.

Dorsey Bitcoin üzerine çalışmasının şu ana kadarki en iyi başarısı olduğunu hissettiğini belirtti. Özellikle Square şirketi aracılığıyla Bitcoin’in benimsenmesini ve geliştirilmesini teşvik etmeyi amaçlayan çeşitli projelerde yer aldı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Şirketin ödeme platformu Cash App, 2018’den beri Bitcoin işlemlerini destekliyor ve Bitcoin’in artan şekilde benimseyip kullanıyor. Square yakın bir zaman önce bir Bitcoin donanım cüzdanı oluşturacağını da duyurdu.  Bu yeni proje, Cash App ile de entegre olacak.

Jack, kısa bir süre sonra şirketin Bitcoin’i yenilikçi finansal hizmetlerde rekabete daha da yakınlaştırmak için çalışacağını da duyurdu. Dorsey , Bitcoin ağı üzerinde DeFi çözümleri geliştirme planları olduğunu açıkladı.

Benzer şekilde, şubat ayında, Afrika ülkelerinde ve Hindistan’da kripto para biriminin benimsenmesini teşvik edecek bir fon kurmak için rapçi ve girişimci Jay-Z ile çalıştı. Dorsey’e göre Bitcoin, internette paranın geleceği olma potansiyeline sahip. Tüm gücü ile Bitcoin’i tanıtmak ve geliştirmek için uğraşıyor.

Son olarak Elon Musk’ı Bitcoin konusunda programa davet ederek kafalardaki soru işaretlerine cevap aradı. Dorsey, Bitcoin için gün geçtikçe daha önemli bir figür olma yolunda ilerliyor.

Lider kripto para birimi Dorsey’in TheBWord Bitcoin konferansının ardından bir toparlanma gördü ve yazının kaleme alındığı anlarda 32,283 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.