1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İyi Haber! Coinbase Bitcoin primleri artmaya başladı
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

İyi Haber! Coinbase Bitcoin primleri artmaya başladı

İyi Haber! Coinbase Bitcoin primleri artmaya başladı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin tekrardan 40 bin doların üstüne çıktı. Ethereum ise Londra Hardfork’un etkisi ile 2,700 dolarlık direnç hattını aştı. Coinbase Bitcoin primleri ise artış trendine geçti. Coinbase Bitcoin primlerinde artış ne anlama geliyor.


İyi Haber! Coinbase Bitcoin primleri artmaya başladı

Dünyanın en saygın kripto para borsaları arasında yer alan ABD merkezli Coinbase borsası, birçok derecelendirme kuruluşu tarafından en güvenilir kripto para borsası seçildi. Örneğin Weiss Rating, kripto para borsaları içerisinde Coinbase’e en yüksek dereceyi veriyor.

Coinbase borsası içinde bulunduğumuz yıl içerisinde halka arz edildi. Nasdaq’da COIN etiketi ile listelenen borsa piyasadan yüklü miktarda fon toplamayı başardı. Coinbase, ABD’nin ardından İngiltere piyasalarına da açılmayı hedefliyor.

Coinbase borsasının İngiltere üzerinde gerçekleştirdiği anket çarpıcı sonuçlar ortaya koyuyor. Söz konusu anketi Koinmedya.com adresinden değerli okuyucularımız ile paylaştık.

Lütfen Bkz: Coinbase’in İngiltere özelinde gerçekleştirdiği Bitcoin anketinden çarpıcı sonuçlar

Coinbase, piyasalara verdiği güven nedeniyle kripto para yatırımı yapmak isteyen kurumsal firmaların da uğrak adreslerinden biri oluyor. Ayrıca ABD mevzuatları çerçevesinde sürprizlerle karşılaşmak istemeyen ABD’li kripto para yatırımcıları da Coinbase borsası üzerinden alımda bulunuyor. Bu nedenle Coinbase borsasındaki Bitcoin fiyatları, diğer borsalardaki Bitcoin fiyatlarından daha fazla olabiliyor. Coinbase ile diğer borsalardaki Bitcoin fiyat farkı; Coinbase Bitcoin Primi olarak adlandırılıyor.

Coinbase Bitcoin primlerindeki artış ise kurumsalların ve diğer yatırımcıların Bitcoin’e yönelik canlı taleplerini yansıtan bir gösterge konumunda. Aşağıdaki grafikte Coinbase Bitcoin Primlerindeki değişimi görüyoruz.

Coinbase Bitcoin Primlerindeki artış artan Bitcoin talebini yansıtması açısından kripto para piyasaları için olumlu bir gösterge olarak görülmektedir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.