okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.52%
Bitcoin
68.755,02 USDT
eth
ETH
0.67%
Ethereum
3.870,44 USDT
bch
BCH
0.61%
Bitcoin Cash
473,25 USDT
xrp
XRP
0.16%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.59%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
0.11%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
1.82%
Solana
171,76 USDT
avax
AVAX
0.73%
Avalanche
37,29 USDT
ada
ADA
1.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.6%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
2.5%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
7.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte Visa ve Mastercard’ın Binance kararı!

OmiseGo (OMG coin) nedir? Gelecek vadediyor mu?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ödeme platformlarının Binace borsasına para gönderme işlemlerinin engellenmesini ardından gözler Visa ve Mastercard’a çevrildi. İki ödeme devinin kararı detayları ile haberimizde.

İşte Visa ve Mastercard’ın Binance kararı!

Binance son dönemlerde yaşadığı engellemelerin içerisinde bazı ödeme platformlarının kararları ile de zor zamanlar geçiriyor. İngiltere merkezli Barclays, Santander UK ve Clear Junction müşterilerinin Binace’e para göndermesini engelledi.

Ödeme platformlarının aldıkları kararlar hızlı bir şekilde yayılırken gözler piyasanın iki devi olan Visa ve Mastercard’a çevrildi. ABD’nin çok uluslu finansal hizmetler devleri Visa ve Mastercard’ın bit çok ödeme kuruluşuna göre kripto para borsasına daha olumlu bir yaklaşımı var.

Bkz: Binance haberleri ve son dakika gelişmeleri

Çok sayıda bankacılık kuruluşu, kullanıcılarının Binance ile etkileşime girmesini kısıtlamış olsa da Visa ve Mastercard dünyanın en büyük kripto borsasına olan inançlarını teyit etti. Financial Times’ın raporuna göre Visa, şirket olarak Birleşik Krallık’ın Mali Davranış Otoritesi (FCA) dahil olmak üzere, gözlemcilerle devam eden sorunların farkında olduğu için gelişmeleri izlemek için Binance ile diyalog halinde.

Öte yandan Mastercard, “borsaların düzenleyici gerekliliklerini nasıl yerine getirdiği de dahil olmak üzere bu durumu izlemeye devam ediyoruz” dedi.

Şu an itibariyle, iki büyük ödeme platformu da müşterilerinin kartlarıyla Binance hesaplarına para göndermesini durdurmayı düşünmüyor. Visa’nın kripto para borsası Binance ile hali hazırda devam eden bir ortaklığı bulunuyor. Bilindiği gibi Binace ve Visa, Visa destekli bir banka kartı üzerinde ortak. ABD merkezli ödeme devi projeyi desteklemeyi bırakmayacağını açıkça dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Ripple CTO’su söz konusu kısıtlamalar ile ilgili ödeme platformlarını değil hükümetleri eleştirmiş sorumluluğun hükümette olduğunu, baskıyı artırdıkları için ödeme platformlarının başka çaresi kalmadığını dile getirmişti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.