1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin Solana tahmini ve alım yapacağı seviye!

İşte ünlü analistin Solana tahmini ve alım yapacağı seviye!

İşte ünlü analistin Solana tahmini ve alım yapacağı seviye!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz haftalarda piyasanın altını üstüne getirdikten sonra bir miktar geri çekilen Solana için ünlü analistten tahminler geldi. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin Solana tahmini ve alım yapacağı seviye!

Geçtiğimiz haftalarda kripto piyasalarda bir Solana rüzgarı esti. Eylül ayında 214 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören altcoin, bir miktar geri çekildikten sonra yeniden bir harekete hazırlanıyor.

Ünlü kripto analisti Cerbul, sosyal paylaşım platformu Twitter’da Solana’ya için teknik analizlerini paylaştı ve alım için uygun olan seviye ile SOL için yeni tahminleri paylaştı. Cerbul, azalan trend çizgisininin üzerinde bir kırılmanın Solana’yı 180 dolarlık bir hedefe götüreceğini belirtti.

İlgili: Solana haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ayrıca ünlü analist, 134 dolarlık seviyenin uygun giriş seviyesi olduğunu da ifade etti. Merkezi olmayan finansa odaklanan Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 144 dolardan işlem görüyor. SOL’un toplam piyasa değeri 43 milyar dolar seviyesinde.

Solana blok zincirinin geliştiricileri, Solana’nın akıllı sözleşmeleri, değiştirilemez token (NFT’ler) ve diğer platformları destekleyebilen “dünyanın en hızlı blok zinciri” ve “sansüre dayanıklı” olduğunu söylüyor.

https://twitter.com/solana/status/1448093340826750976?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1448093340826750976%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ffinbold.com%2Fsolanas-breakpoint-event-is-sold-out-analyst-suggests-sol-entry-point%2F

 

Bugün Solana cephesinden yapılan açıklamada yeni bir gelişme Solana yatırımcılarına duyuruldu. Solana, Chainlink’in 2021’in dördüncü çeyreğinde Solana Mainnet Beta’da çıkış yapacağını açıkladı. Solana’nın ekosistemi şu anda 400’den fazla aktif projeye ev sahipliği yapıyor ve SOL her saniyede yaklaşık 1.000 işlem gerçekleştiriyor. Çok sayıda işlem gerçekleştirilmesine rağmen ortalama işlem maliyeti 0,0025 ABD doları ile rakiplerine göre çok düşük bir seviyede.

Solana, 7-10 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Lizbon’daki Breakpoint etkinliğinin biletlerinin de tükendiğini açıkladı. 3 Günlük Konferans için 1000 dolardan satışa sunulan biletler çok kısa bir sürede tükendi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.