fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin heyecanlandıran Ripple (XRP) tahmini!

İşte ünlü analistin heyecanlandıran Ripple (XRP) tahmini!

İşte ünlü analistin heyecanlandıran Ripple (XRP) tahmini!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple XRP, bu hafta ortasından beri yaşanan piyasa düşüşünden nasibini aldı. XRP toparlanmaya başladı. Ünlü analistin tahmini ise heyecan verici. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz.

İşte ünlü analistin heyecanlandıran Ripple (XRP) tahmini!

Bu hafta içerisinde kripto piyasası son zamanlardaki yükseliş çizgisine bir nokta koyu. Yaşanan düzeltme ile Bitcoin ve altcoinler değer kaybetti. Ancak hafta sonu bir miktr toparlanma sağlandı.

Bitcoin 46,000 dolar seviyesinde yatay seyrederken AVAX, Polkadot, Algorand gibi altcoinler yükselişe geçti. Ripple (XRP) ise son 24 saatte yaklaşık %3 değer kazandı. Ripple’ın SEC ile yaşadığı davada gelen olumlu haberler XRP’yi canlandırıyor.

Tüm işaretler SEC ve Ripple Labs davasının sonuna doğru gelindiğini gösteriyor. Bu gelişmelerin arasında ünlü kripto analisti Tom Busby, XRP’nin 10 dolara potansiyel bir fiyat patlaması sinyali verdiğini söylüyor.

Bkz: Ripple teknik analizi

Geçtiğimiz hafta Coinbase Pro’da kısa süre listede görünen ancak daha sonra tekrar çekilen XRP’in borsalarda yeniden listeneceğine dair beklenti oluşturdu. Ünlü analist bu noktanın üzerinde duruyor.

“Şirketler ve borsalar XRP’yi yeniden listeliyor, onun XRP fiyatını yukarı çekeceğini düşünüyorum ve tüm işaretlerin ve tüm yolların XRP’nin yeniden listelenmesine işaret ettiğini düşünüyorum.”

SEC ile yaşanan dava sürecinin ortaya çıkması ve ardından borsaların altcoini listeden çıkarması ile XRP fiyatı 3 yılın en düşük seviyesine geriledi.  Analistlere göre, herkes bunu altcoin için yolun sonu olarak görmeye başladı.  Ripple dava ilerledikçe üç yılın en yüksek seviyesine yükseldi ve herkesin haksız olduğunu kanıtladı.

Şimdi uzlaşma spekülasyonları yüksek sesle dile getirilmeye başladı. Boğa koşusunun ikinci ayağı önümüzde. XRP’nin 3,83 dolarlık ATH’yi kolayca geçeceğine dair inanç var. Bu da XRP’nin daha yüksek zirveleri yakalayacağı tezini kuvvetlendiriyor.

2021 yılı sonuna kadar 4 ila 5 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması beklenen Ripple, ünlü analiste göre 2022 yılında 10 dolara ulaşacak. Ripple yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,12 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, XRP aktif adreslerinin toplam sayısı son birkaç günde keskin bir şekilde arttı. Bu artışında bir fiyat artışını tetikleyeceği değerlendiriliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.