1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin güncelleme sonrası Cardano (ADA) tahmini!

İşte ünlü analistin güncelleme sonrası Cardano (ADA) tahmini!

İşte ünlü analistin güncelleme sonrası Cardano (ADA) tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano’da Alonzo güncellemesi ağda etkinleştirildi. Güncellemenin ADA fiyatına etkisi ne olacak? Ünlü analist açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin güncelleme sonrası Cardano (ADA) tahmini!

Alonzo güncellemesi ağda etkinleştirildi. Güncelleme ile artık Cardano’da akıllı sözleşmeler aktif halde. Güncellemenin Cardanoya büyük yenilikler getireceği muhakkak. Ancak yatırımcılar bu güncellemenin fiyata nasıl yansıyacağını merak ediyor.

Güncellemenin ilk günü fiyat geri çekildi. ADA %11 değer kaybetti ve 2,33 dolara düştü. Bu düşüş piyasadaki genel seyirden bağımsız değerlendirilmemeli. Piyasada genel bir düzeltme hakim.

Analistler, yapılan güncellemenin Cardanoya için bir katalizör göreceği konusunda hemfikir. Kripto stratejisti ve tüccar Benjamin Cowen, Cardano’da akıllı sözleşmelerin uygulanmasının altıncı en büyük kripto varlığının değerini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini söylüyor.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Cowen, ADA’nın birçok protokoldeki çeşitli uygulamaları nedeniyle iyi performans gösterdiğini söylediği Ethereum’un (ETH) ayak izlerini potansiyel olarak nasıl takip edebileceğini açıkladı.

“Gerçekten Ether kullanan insanlar tüm bu farklı platformlardaki işlemlerde çok fazla ETH tüketiyor. NFT’ler (karşılaştırılamaz tokenler), DeFi (merkezi olmayan finans) gibi. Şu anda çok fazla çeşitli uygulama var, insanların Ether için kullandığı çok sayıda dApp var ve muhtemelen bu yüksek piyasa değerine katkıda bulunuyor. Cardano henüz bu etkiye sahip değil. Şimdi aynı düzeyde ağ etkisine sahip değil. Açıkçası, bunun büyüyebileceğini umuyoruz. Hiçbirimiz, Cardano’nun ekosisteminin şu anda Ethereum’dan daha büyük olduğunu iddia etmiyoruz, ancak Cardano’nun zamanla büyüyeceğini düşünüyoruz.”

Cowen, Cardano’nun orta vadeli fiyat hedefini hesaplamak için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce gitmesi gereken yolları olduğunu söyledi ve ETH/ADA çiftini inceledi.

“ADA’nın Ethereum’a karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için ralli yapması gerekecek… %68 civarında bir hamle daha. ADA’nın sabit bir Ether için yaptığı %68’lik bir hareket aslında onu 4,50 dolara yaklaştırır. Şimdi, ADA’nın bu ay veya gelecek ay 4,50$’a çıkacağını tahmin ediyor muyum? Muhtemelen hayır, tamamen dürüst olmak gerekirse, ama sonunda oraya ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Cowen’e göre, Cardano hala 1 ile 3 dolar arasında büyük bir yeniden birikim aşamasında. Ancak, akıllı sözleşme platformunun, büyük bir hamleyi ateşlendireceğini öngörüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.