1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin Ethereum yorumu! Patlamaya hazır mı?

İşte ünlü analistin Ethereum yorumu! Patlamaya hazır mı?

İşte ünlü analistin Ethereum yorumu! Patlamaya hazır mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, Youtube kanalında yaptığı yayında Ethereum hakkında yorumlarda bulundu. Ethereum patlamaya hazır mı? Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin Ethereum yorumu! Patlamaya hazır mı?

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, Youtube’da 464 bin abonesinin olduğu DataDash isimli kanalında Ethereum hakkında takipçileri için yorumlarda bulundu. Ünlü analist Ethereum’un boğa koşusuna hazırlandığını belirtiyor.

Merten, Ethereum’un diğer kripto paralara göre Pazar hakimiyetini ele geçirme konusunda elinin çok güçlü olduğunu savunuyor. Ünlü analiste göre altcoinlerin lideri durumundaki kripto para, Pazar hakimiyetinin kritik direnç alanını ortadan kaldırabilecek potansiyelde ve kırılmaya hazır.

“Etheruem’un pazar payını korumak için, bununla rekabet etmesi ve mevcut durumunu geride bırakması gerekiyor. Ethereum’un Pazar hakimiyet %19-20’lik bir direnç aralığında. Bu uzun süredir bu şekilde devam ediyor. Burası çok büyük bir psikolojik sınır.

Ethreum’un pazar hakimiyetindeki artış, önde gelen akıllı sözleşme platformunun diğer kripto varlıklarından daha hızlı değer kazandığını gösteriyor.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analist ayrıca, işlem ücretlerinin bir kısmını yakacak olan ve heyecanla beklenen Ethereum EIP-1559 güncellemesinin Ethereum’un deflasyonist bir varlık haline gelmesine yardımcı olacağını ve bunun da Ethereum’un değerini yükselteceğini belirtti.

“Günün sonunda [EIP-1559], ağda yeterli aktivite varsa, daha az arza sahip olacağımız anlamına gelecek ve aslında Ethereum’un para politikasıyla, şu anda çalıştığı şekilde, ağda yeterli aktivite var. EIP-1559 ETH’yi yalnızca bir tür sabit arza sahip bir varlığa değil, aynı zamanda gerçek anlamda deflasyonist bir arza da dönüştürebilir.”

Özetle, Merten’e göre Ethereum, yakın gelecekte oldukça büyük bir ikincil boğa piyasası için hazır görünüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.