İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin kripto dünyasının lokomotifi olmaya devam ediyor. Ancak altcoinler de gün geçtikçe güçleniyor. Temmuz ayının ikinci haftasında izlenebilecek altcoinler ve tüm detaylar haberimizde.

İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler

Bitcoin şimdiye kadar kripto gemisine komuta etti. Genel pazarın %50’sini kontrol eden önde gelen dijital varlık, bunu yapmaya devam ediyor. Ancak altcoinler gün geçtikçe güçleniyor.

Bu yazıda, Bitcoin ve Ethereum dışında temmuz ayının ikinci haftasında izlenilmesi gereken altcoinleri inceleyeceğiz.

  1. DeFi Coins
altcoin İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!

Topluluk odaklı protokol, yatırımcıları merkezi olmayan finansın (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) alanının faydaları konusunda eğitmeye odaklanıyor.

Geçen hafta merkezi kripto borsası Vindax’ta yayına girdiğinden beri, DeFi Coin’in DEFC’si %200’den fazla değer kazandı ve sadece birkaç gün içinde 0,15 dolardan 0,54 dolara yükseldi. Tezgah üstü (OTC) fiyatında çalışmasına devam etti ve birkaç gün içinde %1,500’den fazla artarak 0,035 dolara yükseldi.

Bkz: Kripto para haberleri ve son dakika gelişmeleri

DEFC tokeni şu anda dex.guru’da 1.913 dolardan işlem görürken, token birkaç gün içinde 3 dolara işaretine doğru ilerliyor . Bu fiyat artışı, yatırımcıların yeni DeFi girişine yığıldığını gösteriyor.


2.Polygon (MATIC)

altcoin İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!

Ethereum ağına bağlı yan zincirler dedevam eden merkezi olmayan uygulamalar (DApps) platformuna bağlı platformlarda işlem gören Polygon bu yılın mayıs ayında yeniden markalaştı. İkinci katman ölçeklendirme çözümü, birçok yatırımcıyı ve işletmeyi platforma çekti.

Bu nedenle mayısın 2. yarısında fiyatı 2,6 dolara yükseldi. Polygon tüm bunları şans eseri başarmadı. Polygon’un Ethereum ağındaki birincil rolü, Ethereum uyumlu blok zincirlerinin daha hızlı ve daha ucuz işlemlerini sağlamaktır. Bunu, işlemleri bir araya getirerek ve onları ana ağa geri göndermeden önce doğrulayarak yapıyor.

Artan benimsenmeyle, Polygon tokeni, büyük getiriler için temmuz ayında satın alınabilecek en iyi yeni kripto para birimleri arasında gösteriliyor.

3.Polkadot (DOT)

altcoin İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!

Polkadot büyük bir piyasa değerine sahip değildir, ancak artan kullanım durumu göz önüne alındığında kesinlikle satın alınacak en iyi yeni kripto para birimlerinden biridir.

Heterojen blok zinciri, tüm blok zincirlerinin Polkadot Aktarma Zinciri aracılığıyla, değer aktarabileceği, ölçeklenebilir, hızlı ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri ağı oluşturmaya odaklanmıştır. Ayrıca, aracıların değil, içerik oluşturucuların verilerini kontrol edeceği merkezi olmayan bir web geliştirmeyi amaçlamaktadır. Blockchain’in misyonu, projeyi başarılı olmak için destekleyen kurumsal yatırımcıların ilgisini çekti.

Osprey, yüksek değerli yatırımcıların DOT fiyatlarına maruz kalmalarını sağlayacak bir Polkadot Trust’ı başlattı. İsviçreli şirket 21Shares AG, DOT odaklı ürününü İsviçre SIX borsası ve dijital varlık firması Valour’da da piyasaya sürdü.

Şu anki fiyatı 15,44 dolar olan DOT, hala yükseliş trendinde ve uzun vadeli değer kazanmak için satın alınabilecek en iyi yeni kripto para birimlerinden biri.

4.Solana (SOL)

altcoin İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!

Solana, Ethereum ağının doğrudan rakibi ve temmuz ayında satın alınacak en iyi yeni kripto para birimleri listesinde yer alıyor. Ethereum blok zinciri gibi, Solana da merkezi olmayan uygulamaları (Dapps) kolaylaştırmayı amaçlıyor ve DeFi çözümleri geliştirmek için blok zincir teknolojisini kullanıyor.

Bu hibrit sistem, işlemlerin doğrulanmasında daha hızlı ve daha ucuz olmasını sağlıyor. Solana’nın düşük maliyetli doğrulama modeli, bu konularda endişe duyan perakende tüccarları cezbetmeyi başarıyor.

Piyasa düzeltmesinden önce SOL tokeninin 58,03 dolar ATH’ye yükseldiğini gördü. Şu anda 34.81dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte temmuz ayının 2. haftasında dikkat edilmesi gereken altcoinler!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.