Loading...
btc
BTC
-0.33%
Bitcoin
63.218,14 USDT
eth
ETH
-0.52%
Ethereum
3.086,03 USDT
bch
BCH
-4.09%
Bitcoin Cash
487,48 USDT
xrp
XRP
-0.25%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.89%
Litecoin
78,79 USDT
bnb
BNB
-1%
Binance Coin
547,20 USDT
sol
SOL
-1.18%
Solana
136,89 USDT
avax
AVAX
0.68%
Avalanche
35,40 USDT
ada
ADA
1.68%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.05%
Poladot
6,71 USDT
doge
DOGE
-3.64%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.31%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir kripto balinası ve analist, yukarı doğru hareket potansiyeline sahip olduğunu belirttiği beş yükselen altcoinin hareketlerini izlediğini söylüyor. Detaylar haberimizde.

İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Sektörde Crypto Messiah olarak bilinen takma adlı analist, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da 135,000 takipçisi ile yukarı yönlü harekete hazır olan 5 altcoini paylaştı. Ünlü analist özellikle merkezi olamayan finans sektörü DeFi’yi izlediğini belirtiyor.

Analistin listesinde ilk sırada Synthetix platformunda sentetik varlıkların (synth’lerin) ticaretine güç veren bir kripto para birimi olan SNX var. Crypto Messiah SNX’in uzun vadeli log kanallarındaki trend çizgisini takip ettiğini ve SNX’in 2022 başlarında 90 dolar ile 140 dolar arasında olacağını düşündüğünü belirtiyor.

altcoin İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan değişim protokolü THORChain (RUNE).  Tüccarın grafiğine göre, RUNE kanalın alt sınırından sıçradıktan sonra dibe vurmuş gibi görünüyor, bu nedenle kanalın üst sınırına 26 dolara tırmanmak için yolda.

altcoin İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Bkz: Bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek

Ünlü analistin dikkat çektiği üçüncü kripto para tüccarların bir aracıya ihtiyaç duymadan farklı kriptoları takas etmesine yarayan bir ağ olan Bancor (BNT). Tüccarın grafiğine bakıldığında, BNT kanalın üst sınırına doğru 40 dolara zıpladığı görülüyor.

altcoin İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Dördüncü sırada ise diğer üç kripto paradan farklı bir model gösterdiğini söylediği merkezi olmayan borç verme ve borçlanma protokolü Aave var. Analist AAVE’nin 2000 doların üzerine çıkacağını değerlendiriyor. Aave’nin şu anki 388 dolarlık fiyatından, Crypto Messiah’ın hedefine bir hareket, %440’ın üzerinde bir artışa işaret ediyor.

altcoin İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Son kripto para ise,  merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni olan CRV’dir. Crypto Messiah, CRV’nin fiyat hareketinin Fibonacci  destek ve direnç seviyelerini takip ettiğini söyledi. rypto Messiah ayrıca , bu beş kripto paranın potansiyel yükselişinin hala BTC’nin uzun vadeli performansına bağlı olduğunu vurguluyor.

altcoin İşte popüler tüccarın dikkat çektiği 5 altcoin!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.