Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte patlamaya hazır Ethereum rakipleri!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ekosistemi birçok yeniliği barındırması ile yatırımcıların gözdesi olmuş durumda. Ancak sektörde tamamen yalnız değil. Altcoin Daily, 2021 yılında artış göstereceğini düşündüğü Ethereum rakiplerini sıraladı. Detaylar haberimizde.

İşte patlamaya hazır Ethereum rakipleri!

Tüm gözler şu anda Ethereum’da. 5 Ağustos’ta ağda gerçekleştirilen Londra güncellemesinin ardından daha deflasyonist bir varlık haline gelen altcoinlerin lideri, değer kazanmaya devam ediyor.

Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda Ethereum 3,213 dolardan işlem görüyor. Ünlü Youtube kanalı Altcoin Daily’den Aaron Arnold, Ethereum kadar önem verdiği ve ona rakip gördüğü kripto paraları inceledi ve aralarından 2021 yılında değer kazanmasını beklediklerini sıraladı.

“Ethereum’ın çok değerli olduğu bir varlık olduğuna inanıyorum ve yatırımcımın Ethereum için tezi gerçekleşiyor. İnsanların Ethereum ortak operatörlerine ve rakiplerine spekülasyon yapacağına ve onlara bakacağına dair bir tahminim var.”

Aaron Arnold’un sıralamasındaki ilk kripto para akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Platformun benimsenmesinin işareti olarak dolaşımda 1 milyar dolara ulaşan, dolara sabitlenmiş stabilcoin USDC’nin Solana destekli versiyonunu gösteriyor.

“Solana pazarı fethetmeye devam ediyor. Başka hiçbir şeye benzemeyen şeyler inşa ediyorlar ve bu yüzden bugün listedeler.”

Arnold, Polkadot’u (DOT) yükselmeye hazır olduğunu düşündüğü ikinci ETH rakibi olarak listeliyor.

Bkz: Bu altcoinler 3. çeyrekte patlayacak!

“Yani tüm gözler şu anda Ethereumve Cardano’da bile. Polkadot’ta neredeyse hiç ses yok ve bana göre fırsat çığlıkları atıyor.”

Cardano (ADA), Arnold’un listesindeki üçüncü altcoin. Kripto analisti, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para biriminin, platformun akıllı sözleşme lansmanı yaklaştıkça daha da yükselebileceğini söylüyor.

“Cardano harika görünüyor. Cardano’nun test ağı nihayet akıllı kontrat uyumlu hale geliyor ve yaklaşık bir veya iki ay içinde tamamlanacak. Bu yüzden Cardano konusunda iyimserim.”

Yüksek verimli blok zinciri Elrond (EGLD), Arnold’un listesindeki son ETH rakibi olarak sıralanıyor.

“Aslında Chainlink’e (LINK) benzeyen Elrond, entegrasyona ve ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Elrond, Ethereum ve Solana kadar hızlı bir gelişim sürecinde.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.