okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.18%
Bitcoin
66.898,96 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.097,52 USDT
bch
BCH
3.64%
Bitcoin Cash
483,50 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.1%
Litecoin
84,06 USDT
bnb
BNB
-0.22%
Binance Coin
579,61 USDT
sol
SOL
2.27%
Solana
173,28 USDT
avax
AVAX
2.1%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
7,19 USDT
doge
DOGE
0.23%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.26%
Shiba Inu
0,00 USDT

Amun, Ethereum DeFi Ekosistemine Erişimi Kolaylaştırmak İçin İki Yeni Endeks Başlattı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Amun LTD, iki yeni kripto token ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyar: DeFi Index Token (DFI) ve DeFi Momentum Index (DMX). DFI ve DMX, kripto topluluğuna Ethereum ekosistemindeki en iyi merkezi olmayan finans protokollerine çeşitli erişim imkanı sağlar.


Amun, Ethereum DeFi Ekosistemine Erişimi Kolaylaştırmak İçin İki Yeni Endeks Başlattı

DeFi, toplam değeri 50 milyar doları aşan kilitli değeri ve borç verme, ödünç alma, takas ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce projeyle kriptonun en canlı ekosistemlerinden biri. DeFi’nin baş döndürücü değişim hızı, yatırımcıların tercih yapmasını zorlaştırıyor. Yeni projeler sürekli olarak piyasaya çıkıyor ve dolandırıcılık ne yazık ki sık görülen bir durum.

DFI ve DMX, Ethereum DeFi ekosistemine kolay, otomatik ve uygun maliyetli bir şekilde geniş kapsamlı erişim sağlamak için kural tabanlı akıllı sözleşmeler kullanan bir token sistemidir.

“Amun’un misyonu, kripto satın almayı kolay, güvenli ve verimli hale getirmektir. Kardeş şirketimiz 21Shares, kripto borsasında işlem gören ürünlerin dünyanın en büyük fon yöneticisidir. Amun CEO’su Hany Rashwan, DFI ve DMX’in piyasaya sürülmesiyle artık kripto yerlilerinin erişimini kolaylaştıran yenilikçi ve kullanımı kolay zincir üstü ürünler getiriyoruz” diyor.

DFI

Amun defi index

DeFi İndeksi (DFI) Simgesi, mavi çipli DeFi projelerine maruz kalmanın en kolay yoludur. Piyasa değerine göre ilk sekiz DeFi projesini seçer ve bunları endekste eşit ağırlıkta dağıtır. DeFi’deki inovasyon hızı geleneksel finanstan çok daha fazla olduğu için, yeni başlayanlar genellikle yıllar yerine haftalar içinde yerleşikleri geride bırakıyor. Eşit ağırlıklı olarak DFI, piyasa ağırlıklı endekslere kıyasla bir protokolün büyüme evresini daha fazla yakalar. DFI, kazançları sabitlemek için aylık olarak yeniden dengelenir ve 2022’ye kadar ücretsizdir.

DMX

“Aya” yaklaşan bir sonraki projeyi bulmak, kriptonun en kazançlı ancak zaman alıcı görevlerinden biridir. Amun’un DeFi Momentum Endeksi (DMX), göreceli güç endeksi kullanılarak hesaplanan fiyat momentumuna göre otomatik olarak tahsis ederek bu süreci otomatikleştirmek için tasarlanmıştır. En yüksek sekiz momentum faktörüne sahip DeFi protokolleri seçilir ve eşit ağırlıkta dağıtılır. Boğa piyasalarında, DMX en güçlü fiyat hareketine sahip tokenleri alırken, ayı piyasalarında DMX tahsisini aşağı yönlü koruma için stabil coinleri içerecek şekilde değiştirir. Holdingler portföye günlük olarak girebilir veya ayrılabilir. Portföy ağırlıkları aylık olarak yeniden dengelenir.

AMUN Amun, Ethereum DeFi Ekosistemine Erişimi Kolaylaştırmak İçin İki Yeni Endeks Başlattı

DFI ve DMX’in lansmanını kutlamak için Amun, erken alıcıları UNI, COMP ve CRV gibi popüler tokenler şeklinde 100.000 dolarlık bir ödül havuzuyla ödüllendirecek.

DFI ve DMX jetonlarına Amun.com, Zerion ve Uniswap üzerinden erişilebilir.

Amun Hakkında

Amun Limited, kriptoya erişimi kolaylaştıran bir teknoloji şirketidir. Amun’un jetonları, kullanımı kolay ve profesyonelce oluşturulmuş akıllı sözleşmelerdir. Tüm akıllı sözleşmeler, kripto topluluğunun yararına açık kaynaklıdır. Amun ekibi, tek misyonu kripto pazarına yenilikçi ve kullanışlı araçlar getirmek olan deneyimli bir mühendis, ürün yöneticisi ve pazarlamacı karışımından oluşur. Amun’un kardeş şirketi 21Shares AG, kripto varlıklarının tam teminatlı, pasif yatırım ETP’lerinin (izleyicilerinin) İsviçre merkezli üreticisidir.

Yeni tokenlar hakkında bilgi almak ve Amun yetkilileri ile tanışmak için Türkçe Telegram grubuna bakabilirsiniz: https://t.me/AmunTokensTR

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.