1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte patlamak üzere olan oyna-kazan kripto projeleri!

İşte patlamak üzere olan oyna-kazan kripto projeleri!

İşte patlamak üzere olan oyna-kazan kripto projeleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Axie-Infinity, tüm dikkatleri oynayarak kazandıran projelere çevirdi. Axie’deki büyük yükselişin ardından ünlü kripto kanalı Altcoin Bluzz yeni projeleri aboneleri ile paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte patlamak üzere olan oyna-kazan kripto projeleri!

Oyun oynayarak kripto para kazanmak ve dahası bu kripto paranın gğn geçtikçe değer kazanması. Kulağa oldukça hoş geliyor. Axie-Infinity, hayranlarına bunu sağladı. Geçtiğimiz haftalarda piyasasının en çok konuşulan tokenlerinden bir olmuştu. Değer kazancı herkesin dikkatini çekti.

Axie gibi oynadıkça kazandıran ve yükselişe hazırlanan kripto projeler hangileri? Altcoin Bluzz bu projelere dikkat çekti ve aboneleri ile paylaştı. İşte o kripto projeler:

  1. Monsta Infinite

Listede ilk sırada Monsta Infinite (MONI) var. Monsta Infinite, Binance Smart Chain’e dayalı, oynayarak kazanılan bir NFT oyunudur. Proje, başka bir NFT oyunu olan Axie Infinity’den ilham alıyor ve Axie Infinity’nin daha iyi bir versiyonu olduğunu ve daha ucuz karakterler ve ürün maliyetleri sunacağını vaat ediyor.

MONI, Monsta Evreni için BEP-20 yönetişim simgesidir. MONI sahipleri, jetonlarını stake ederlerse, oyunu oynarlarsa ve önemli yönetim oylarına katılırlarsa ödül talep edebiliyorlar. Oyuncular ayrıca Monsta Infinite Universe içinde çeşitli oyunlar oynadıklarında MONI kazanabiliyor.

Bkz: Ripple (XRP) heyecanlandıran tahmin!

Kripto KOL’e göre, bu P2E video oyunu ön satış aşamasında 1 Milyon ABD doları değerinde bir başlangıç ​​yaptı ve tüm rekorları kırması bekleniyor. Bunu Axie Infinity’nin 4,7 milyar dolarlık piyasa değeriyle karşılaştırırsanız, Monsta Infinite’in yakın gelecekte çok fazla potansiyele sahip olabileceğini hayal edin.

  1. Thetan Arena

Listedeki ikinci proje Thetan Arena (THG). Thetan Arena, blockchain teknolojisine dayalı bir espor oyunudur. Oyun, bugüne kadar 10 milyondan fazla indirilen WolfFun Games’in Heroes Strike oyununa dayanıyor. Massive Online Battle Arena (MOBA) hayranları, bu oyunun oyuncu odaklı ekonomik sistemi ile bir ziyafet içinde.

Analistin dediği gibi, bu oyun farklı çünkü PC, iOS ve Android için mevcut olacak. Ayrıca karakter tasarımı seviyesi diğer birçok oyundan daha üstün. Ayrıca, gelirin “Thetan Heroes” staking yoluyla paylaşıldığı da vurgulanıyor.

Yol haritasına göre, Android ve PC’deki beta sürümü Eylül 2021’den itibaren başlayacak. Ve bu yılın sonunda THG’yi elde etmek mümkün olacak.

  1. DeFi Warrior

Listedeki son oyna-kazan proje DeFi Warrior (FIWA).  Defi Warrior oyuncuları ödül almak için birbirleriyle savaşacakları kripto para birimleri evreninden ilham alan blok zinciri tabanlı bir oyun türüdür.

Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların minimum fiyata blockchain üzerinde oyun oynamasına olanak tanıyor.

Ayrıca, DeFi Warrior, oyun deneyiminden para kazanmak için NFT Marketplace, ödül havuzları ve likidite havuzları dahil olmak üzere en çeşitli ekosistemlerden birine sahiptir.

Yol haritasına gelince, DeFi Warrior oyunu ilk versiyonunda bu yılın Eylül ayında başlayacak. Bu arada oyunun tam sürümü bu yılın sonunda aktif olacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.