1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Nvidia CEO’sunun projesini beğendiği kripto!

İşte Nvidia CEO’sunun projesini beğendiği kripto!

İşte Nvidia CEO’sunun projesini beğendiği kripto!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

GPU üreticisi Nvidia’nın CEO’su katıldığı bir etkinlikte kripto paralar hakkındaki görüşlerini ve Projesini beğendiği kripto parayı açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte Nvidia CEO’sunun projesini beğendiği kripto

Nvidia CEO’su Jensen Huang katıldığı bir etkinlikte kripto dünyasına lişkin açıklamalarda bulundu. Nvidia’nın ürettiği GPU’lar kripto para madenciliğinde kullanılıyor.

Jensen Huang, online olarak katıldığı bir computex etkinliğinde meta veri tabanı hakkındaki düşüncelerinden küresel yarı iletken kıtlığına kadar çeşitli soruları yanıtladı.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Jensen Huang’ın özellikle Ethereum hakkındaki yorumları dikkat çekti. Kripto ve Nvidia ürünlerinin arz ve talep kısıtlamaları hakkında da konuşan Nvidia CEO’su Ethereum’un kendi GPU’larını seçmesinin nedeninin dünyadaki en büyük bilgisayar ağı olmasına bağladı.

“Ethereum’ın GPU’larımızı seçmesinin nedeni, dünyadaki en büyük dağıtılmış süper bilgisayar ağı olmasıdır. Programlanabilir. Bitcoin ilk çıktığında bizim GPU’muzu kullandı” 

Kripto para birimleri hakkındaki görüşlerini de paylaşan Huang, kriptoların geleceğine ve kalıcı olacaklarına inandığını belirtti. Ünlü CEO Ethereum’un mükemmel bir dağıtılmış zincir teknolojisi olduğunu düşünüyor.

“Kripto para biriminin kalıcı olduğuna inanıyorum. İnsanların değer alışverişi yapmak istemesi meşru bir yol. Daha da önemlisi, Ethereum ve gelecekte buna benzer diğer formlar, işlemleri güvence altına almak için mükemmel dağıtılmış blok zinciri yöntemleridir. Kripto para birimleri hep var olacak. Belki şimdiki kadar sıcak olmayabilir. Ancak kripto madenciliği her zaman buralarda olacak.”

Ethereum’un geleceği hakkında olumlu yorumlar gelmeye devam ediyor. Birçok ünlü yatırımcı Ethereum blok zincirinin getirdiği yeniliklere dikkat çekiyor ve kripto paranın geleceği olduğunu düşünüyor. Ethereum’un Bitcoin’in hakimiyet oranını geride bırakacağını düşünenlerin sayısı da oldukça fazla.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.