1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte Mark Cuban’ın hedefindeki yeni altcoin!

İşte Mark Cuban’ın hedefindeki yeni altcoin!

İşte Mark Cuban’ın hedefindeki yeni altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto paralara verdiği büyük destkele bilinen ünlü milyarder Mark Cuban, portföyüne yeni bir DeFi varlığı ekledi. Detaylar haberimizde.

İşte Mark Cuban’ın hedefindeki yeni altcoin!

ABD’li ünlü milyarder Mark Cuban, kripto paraların sıkı bir savunucusu olarak biliniyor. Bitcoin’e verdiği destekle bilinen ve Elon Musk ile Dogecoin’i destekleyen ünlü iş adamı portföyüne yeni bir DeFi varlığı ekledi.

Cuban’ın herkes tarafından bilinen Ethereum cüzdanlarından birine cumartesi günü 75 tane Olympus (OHM) eklediği belirlendi. Cuban, OHM’yi merkezi olmayan borsa SushiSwap’ta gerçekleştirilen bir ticarette elde etti.

Bkz: Mark Cuban’dan uyarılar!

CoinGecko’ya göre Cuban, OHM’yi stake etti. Yazının kaleme alındığı sırada yaklaşık 298.552 $ değerinde toplam 536 Stake Edilmiş Olympus’a (OHM) sahip.

OHM, OlympusDAO’nun kendi tokeni. Proje, fiat para birimi için herhangi bir karşılık kullanmadan zaman içinde satın alma gücünü koruyan, merkezi olmayan, algoritmik bir rezerv para birimi yaratmaya çalışıyor.

OHM, mart ayında piyasa sürüldü ve kısa bir zaman dilimi içerisinde mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1479 dolara ulaştı. Kripto piayasasında yaşanan büyük düşüşün ardından 164 dolara kadar geriledi. Ancak kripto para bir miktar toparlandı ve şu anda 558 dolardan işlem görüyor.

NBA’ın ünlü takımı Milwaukee Bucks’ın da sahibi olan ünlü milyarder Cuban, geçtiğimi günlerde Titan isimli bir kripto paraya yatırdığı tüm miktarı kaybetmişti. Cuban, altcoinlere yatırım yaparken dikkatli olunması gerektiği uyarılarında bulunmuştu. Cuban, altcoinlere yaptırım yaparken risklerin olduğunun unutulmaması gerektiği ve birikimin tamamı ile yatırım yapmanın yanlış olduğunu belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.