1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte Kasım ayında Twitter’da en çok etkileşim alan kripto para!

İşte Kasım ayında Twitter’da en çok etkileşim alan kripto para!

İşte Kasım ayında Twitter’da en çok etkileşim alan kripto para!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yatırımcılar arasında popüler olan kripto parlar sosyal medyanın da gündemine oturuyor. İşte Kasım ayında Twitter’da en çok konuşulanlar. Detaylar haberimizde.

İşte Kasım ayında Twitter’da en çok etkileşim alan kripto para!

Sosyal paylaşım platformları geleneksel iletişim yollarının yerini çoktan aldı. İnsanlar bu platformları çok etkin şekilde kullanıyor ve dünyadan haberleri bu kanallar sayesinde alıyor. Bu güçlü alanda etkileşim almak tanınırlığa büyük katkı sağlıyor. En büyük sosyal medya ağlarından biri olan Twitter’da kasım ayında en çok konuşulan kripto paralara göz atalım.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kripto para analiz platformu CryptoRank tarafından paylaşılan verilere göre kasım ayında en çok etkileşim alan kripto para 10 milyondan fazla etkileşim ile Bitcoin. Lider kripto para birimi piyasadaki liderliğini burada da sürdürüyor.

Bitcoin,10 Kasım’da 68,789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bu ATH’nin BTC’nin bu liderliğinde payı olabilir. Ancak Bitcoin’i takip eden kripto para bu anlamda biraz daha şaşırtıcı. Zira BTC’yi sosyal medyada takip eden kripto para Shiba Inu. SHIB, ekim ayındaki rallisi ile dikkat çekti. Rallinin ardından değerinin %57’sini kaybetmiş olsa da meme kripto 4 milyondan fazla etkileşim aldı.

 twitter

Shiba, sosyal medyadaki kullanıcılarından büyük güç alıyor. Kripto paranın resmi Twitter sayfası 2,1 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Shiba hayranları sosyal paylaşım platformlarındaki etkinlikleri ile SHIB’in benimsenmesine büyük katkıda bulundular. Anlaşılan Shiba bu gücü kullanmaya devam edecek.

Shiba, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre Shiba Inu (SHIB), 0.00003809 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %3,24 değer kaybeden meme kriptonun toplam piyasa değeri ise yaklaşık 21 milyar dolar seviyesinde.

Kaynak