1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Coinbase’de listelendikten sonra %250 artış gösteren altcoin!

İşte Coinbase’de listelendikten sonra %250 artış gösteren altcoin!

İşte Coinbase’de listelendikten sonra %250 artış gösteren altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Solana tabanlı bir altcoin, dünyanın önde gelen kripto para borsası Coinbase’de listelendikten sonra %250 artış gösterdi. Detaylar ve altcoine ait teknik veriler yazımızda.

İşte Coinbase’de listelendikten sonra %250 artış gösteren altcoin!

Solana (SOL) tabanlı bir kripto varlığının fiyatı, ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase’de listelenmesin ardından yükselişe geçti.

İşlem hacmi açısından dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase’in bir kripto parayı listesine alması o proje için önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Kripto para piyasasında bu tür listeleme haberleri bilindiği gibi dikkatle takip ediliyor.

Coinbase, son listeleme haberi ile Solana tabanlı arinade (MNDE) ve Marinade Staked SOL (mSOL) altcoinlerine önemli bir katalizör oldu.

Coinbase, yaptığı duyuru ile   müşterilerinin artık Marinade (MNDE) ve Marinade Staked SOL (mSOL) altcoinlerini platformlarında alıp satabileceklerini açıkladı.

İki varlık, borsanın düşük işlem hacmine sahip daha riskli kripto para birimlerine atadığı deneysel varlık etiketi altında listelendi.

“Marinade (MNDE) ve Marinade Staked SOL (MSOL) artık coinbase.com’da ve Experimental etiketiyle Coinbase iOS ve Android uygulamalarından ulaşabilirsiniz. Coinbase müşterileri bu varlıkları satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak veya depolamak için giriş yapabilir.”

Solana ekosisteminde merkeziyetsiz yapının korunmasına yardımcı olan likit staking protokolü Marinade Finance’in yönetim tokeni MNDE son 24 saat içinde %244,92 artış gösterdi. Altcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,34 dolardan işlem görüyor.

Marinade Finance (MNDE) haftalık fiyat hareketleri

altcoin

Marinade protokolünde SOL tokenlerini stake edenlere verilen ve merkezi olmayan finans (DeFi) faaliyetleri için kullanılabilen bir likit stake tokeni olan mSOL ise son 24 saat içerisinde %5,66 değer kazandı.

İlgili: Solana (SOL) nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: