İşte Cardano’nun (ADA) 2023 yol haritası!

cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasındaki sarsıntı devam ederken Cardano (ADA) cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Cardano Vakfı CEO’su ADA’nın geleceğinden çok ümitli. Detaylar haberimizde.

İşte Cardano’nun (ADA) 2023 yol haritası!

Kripto para piyasası için olumsuzluklar ile dolu olan 2022 yılının son zamanlarını yaşıyoruz. 2022 yılı kripto piyasası için tarihindeki en kötü yıl oldu dersek hata yapmış olmayız. Piyasa önce LUNA şokuyla sarsıldı. Ardından peş peşe kripto para şirketlerinden iflas haberleri geldi. Son olarak FTX çöküşü, yılın finaline yaklaşırken piyasayı vurdu.

Kripto para piyasasının toplam değeri geçtiğimiz yıl kasım ayında 3 trilyon doları görmüştü. Şu anda 830 milyar dolarlık bir değere sahip. Bu 2 trilyon dolardan fazla bir yatırımın kripto piyasasından kaçtığını gösteriyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir?

Kripto para piyasası, bugünlerde FTX çöküşünün yankılarıyla mücadele etmeye devam ederken, Cardano Vakfı’nın CEO’su Frederik Gregaard da dahil olmak üzere Cardano (ADA) ekibi, platformunun geleceği konusunda iyimser bir tavır sergiliyor.

Cardano

 

Frederik Gregaard, ADA’nın 2023 yol haritasına ilişkin ipuçları verdiği açıklamada heyecanını dile getirdi ve 2023 yılının piyasa için hareketli geçeceğini tahmin etti.


“Heyecanlandığım çok şey var. Şu anda hakkında konuşamayacağım bazı entegrasyonlar var, ancak bunların tamamlanacağını umuyorum çünkü hem kısa hem de uzun vadede ADA’yı gerçekten hareket ettirecekler. Ama sanırım asıl heyecanlandığım şey, Cardano’nun bugün Cardano’yu tanıyan ve seven insanların dışında olgunlaştığını görmek, bu benimsemeyi artıracak önemli bir durum.”

Gregaard, platformun yerel topluluklarda çalışmaya, gelişmeye ve dünya çapında uygulamanın yeni yollarını keşfetmeye odaklandığını belirterek bu durumunun şuanda kripto piyasasında yaşanan karışık ortamda Cardano’ya avantaj sağladığını belirtti.

Cardano Vakfı CEO’su ayrıca en önemli şeyin Cardano’nun kullanım durumları hakkındaki sözü token sahipliğinin ötesine yaymak olduğunu söyledi. Ünlü CEO, Cardano Vakfı’nın, okullar ve işyerleri gibi yerel topluluklarda blockchain dersleri için gönüllü olmak da dahil olmak üzere, gerekli araçları denemekten ve tedarik etmekten çok mutlu olacağını vurguladı.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,3278 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte Cardano’nun (ADA) 2023 yol haritası!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.