okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
2.49%
Bitcoin
66.859,39 USDT
eth
ETH
5%
Ethereum
3.092,00 USDT
bch
BCH
4.89%
Bitcoin Cash
466,55 USDT
xrp
XRP
1.57%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
2.02%
Litecoin
84,10 USDT
bnb
BNB
2%
Binance Coin
580,59 USDT
sol
SOL
6.18%
Solana
169,22 USDT
avax
AVAX
5.58%
Avalanche
36,38 USDT
ada
ADA
4.67%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.46%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
4.06%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.93%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte bu nedenlerle Ethereum yükselişi devam edecek!

Ethereum ağında yakılan token miktarına inanamayacaksınız!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum oldukça hareketli bir üç haftanın ardından bir miktar geri çekilmeye başladı. Ancak göstergeler Ethereum’un yeniden yükselişe geçeceğini söylüyor. Detaylar haberimizde.

İşte bu nedenlerle Ethereum yükselişi devam edecek!

Ethereum ağında gerçekleştirilecek güncellemenin tarihinin kesinleşmesinin ardından altcoinlerin lideri düşüş eğiliminden kurtularak yükselmeye başladı. Güncellemenin ardından son zamanların en yüksek değeri olan 3,330 dolara kadar yükseldi. Buradan bir geri çekilme yaşayan Ethereum yükselmeye devam edecek mi? İşte ünlü analistin cevabı.

Sektörde Coin Bureau olarak bilinen ünlü kripto anlisti, Ethereum yükselmeye devam edeceğini öngörüyor bu öngörüsünü ise bazı argümanlara dayandırıyor.

Analiste göre Ethereum’un gaz ücretlerinin bir kısmını madencilere vermek yerine yakarak ETH arzı üzerinde baskı yaratan son EIP-1559 yükseltmesi önemli bir yükseliş katalizörü olarak görülüyor.

Bkz: Ethereum teknik verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yaklaşmakta olan Ethereum 2.0 yükseltmesini, zincir üstü yükseliş sinyallerini, Wall Street’i benimsemeyi ve oldukça iyimser opsiyon fiyatlarını ETH boğası olma nedenleri olarak listeliyor.

“Tüm bu temel faktörlere bakmak ve Ethereum’un geleceği hakkında inanılmaz derecede iyimser olmamak zor. Londra hard forku, Ethereum topluluğunun temel protokol yükseltmelerini ne kadar sorunsuz gerçekleştirebileceğini gösterdi. 2.0 yükseltmeleri kullanıma sunulmaya başladığında ne görmeyi bekleyebileceğimizin harika bir gösterimiydi. Bu hisse kanıtı birleşimiyle, ETH’nin ultra sağlam para haline geldiğini göreceğiz, arzı yıldan yıla, gün be gün, blok blok azalan bir para.” 

Ünlü analist Ethereum’un yükseleceği konusunda yalnız olmadığını vurgulayarak birçok kişinin aynı fikirde olduğunu savundu. Güncellemenin ve ardından gelecek olan Ethereum 2.0’ın kripto paranın geleceği için çok önemli bir katalizör olacağı konusunda ısrarlı.

“Kripto topluluğunun çoğu aynı fikirde gibi görünüyor. ETH istifleniyor, istifleniyor ve açık piyasadan kaldırılıyor. Bundan bir yıl sonra çok daha kısa sürede tedarik edilecek nadir bir değer deposu olarak tutuluyor. Ve elbette, bu ultra sağlam parayı Hoover’a sokmaya çalışan sadece biz değiliz. Kurumlar, biraz daha fazla biriktirmeye devam ettikçe ETH daha fazla değer kazanacak.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.