1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve Ethereum sakin bir hafta başlangıcı yaparken bu altcoinler ralliye hazırlanıyor. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz.

Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Kripto piyasalarının oldukça hareketli geçtiği bir haftanın ardından durgunlukla başlayan hafta aynı şekilde devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum yatay bir seyir izelerken Bitcoin anlık olarak 45,000 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise 3,065 dolar.

Tanınmış bir kripto stratejisti ve tüccarı olan ve kripto piyasasında Pentoshi olarak tanınan analist, Twitter’da 291 bin takipçisi için Bitcoin ve Ethereum’un durgun görüntüsü devam ederken patlama yapacağını düşündüğü altcoinleri değerlendirdi.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Pentoshi’nin listesindeki ilk kripto para Dogecoin, ünlü analist Dogecoin’in 0,23 dolardan direnç alıp onu desteğe dönüştürdükten sonra 0,42 dolara yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Doge Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 0,3062 dolardan işlem görüyor.

altcoin Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

 

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve analist Solana’nın “şu ​​anda uzaydaki en yükselişli varlık” olduğunu söylüyor.

“SOL’de, satın aldığınız noktanın burası olduğunu düşünmüyorum (günde %26 pompalamadan sonra). Haftanın başındaki küçük bir konsolidasyonun ardından yeni haftanın en düşük seviyesini ve bir düşüşü bekleyin. Sabırlı olun, ancak bence büyük bir yükseliş geliyor.”

Solana anlık olarak Coinmarketcap verilerine göre ilk 10 kripto para içerisinde en fazla getirisi olan kripto varlık. SOL 65,37 dolardan işlem görüyor.

altcoin Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

Analistin listesindeki bir diğer kripto para ise Dogecoin’in rakibi Shiba Inu. Kripto analistine göre SHIB, mevcut fiyatı olan 0.000009’dan 0.000012’ye %33’lük bir ralli için hazırlanıyor.

altcoin Bu altcoinler ralliye hazırlanıyor!

 

Kripto paralar ile ilgili tüm gelişmelerden ve detaylı grafikler ve tekniz analizlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Koinmedya.com’u takip edebilirsiniz.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.