1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz hafta kripto piyasalarında altcoin rüzgarı esti. Yeni haftada gözler hangi coinlerde olmalı? İşte bu hafta izlenebilecek altcoinler ve teknik veriler. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz.

İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

Bitcoin fiyatı 50.000 dolar seviyesinde dirençle karşılaşmaya devam ediyor. Ancak çoğu altcoin’de görülen yuvarlanma alt modeli, tüccarların fiyatları daha yükseğe çıkarma niyetinde olduklarının bir işareti.

Bitcoin’in 50.000 dolarlık işarete yakın tereddütü, odağı altcoinlere kaydırabilir mi? Kısa vadede yatırımcıların dikkatini çekmesi muhtemel ilk 5 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) güçlü bir yükseliş trendinde. Boğalar, 20 Ağustos’ta fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,47 doların üzerine çıkardı ancak günün mum çubuğundaki uzun fitil daha yüksek seviyelerde satış gösterdi. Altcoin, 21 Ağustos’ta boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteren bir gün içi şamdan deseni oluşturdu.

altcoin İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

Boğalar fiyatı yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardığı için belirsizlik bugün tersine döndü. Alıcılar fiyatı 2,47 dolarda kırılma seviyesinin üzerinde tutarsa, ADA/USDT çifti 3 dolara yükselebilir.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), 17 Ağustos’ta 18,41 dolardan 21 Ağustos’ta 50,27 dolara yükseldi ve kısa sürede %173’lük bir ralli yaptı. Bu keskin yükseliş, RSI’yi 92’nin üzerine çıkararak rallinin kısa vadede aşırı uzadığını gösteriyor.

Bkz: AVAX 3 haneli rakamlara ulaşacak! İşte nedenleri

21 Ağustos mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların psikolojik direnci 50 dolardan korumaya çalıştığını gösteriyor. Aşağı yönde, ilk destek 40 dolar. 44 doların üzerinde bir kırılma ve kapanış, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60,30 doların yeniden test edilmesi ihtimalini artırabilir.

altcoin İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

 

Eğer ayılar fiyatı 38,09 dolarda %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesinin altına çekerse, AVAX/USDT çifti 34,34 dolarda %50 düzeltme seviyesine düzeltebilir.

PancakeSwap (CAKE)

PancakeSwap (CAKE) şu anda güçlü bir toparlanma sürecinde. Boğaların sürekli alımları, fiyatı 20 Ağustos’ta 22,74 dolardan %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerine çıkardı.

Boğalar fiyatı 22.74 doların üzerinde tutarsa, rahatlama rallisi %50 geri çekilme seviyesine 26,85 dolara ve ardından %61,8 geri çekilme seviyesine 30,96 dolara ulaşabilir. Ayıların bu bölgede sert bir direnç oluşturması muhtemel.

altcoin İşte bu hafta iyi bir performans beklenen altcoinler!

 

Yolda, dikkat edilmesi gereken kritik destek, 20 günlük EMA’dır (20,37 dolar). Fiyat bu destekten geri dönerse, duyarlılığın olumlu olduğunu ve tüccarların düşüşlerde alım yaptığını gösterir. Tersine, 20 günlük EMA’nın altına bir kırılma, 16 dolara daha fazla düşüş için kapıları açabilir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM), mayıs ayının sonundan bu yana 8,51 ile 17,56 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyordu. Boğalar, 18 Ağustos’ta fiyatı aralığın direncinin üzerine iterek, 26.61dolarda formasyon hedefine olası bir hareketin yolunu açtı.

Ancak, bugünün mum çubuğundaki uzun fitil ve 83’ün üzerindeki RSI, kısa vadede rallinin aşırı uzadığını gösteriyor. Bu, boğaların kar rezervasyonunu çekebilir ve önümüzdeki birkaç gün içinde küçük bir düzeltme veya konsolidasyon ile sonuçlanabilir.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.