fbpx
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Güncel IOST Coin rehberi: IOST coin nedir? IOST haber-yorum ve analiz

Güncel IOST Coin rehberi: IOST coin nedir? IOST haber-yorum ve analiz

Güncel IOST Coin rehberi: IOST coin nedir? IOST haber-yorum ve analiz
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

IOST coin nedir? IOST projesi nesnelerin İnterneti ve Değerli İnternet gibi, merkezi olmayan hizmetler yapmak istiyor. Token sadece spekülatif kullanım içindir; değişken piyasaların merhametine güvenmek zorunda kalmadan para kazanabilirsiniz.

IOST Coin nedir ?

 

Meraklı olanlar için, geçen senenin odaklandığı Bitcoin benzeri rakip işlem yapan para birimi oluşturmadan, daha fazla fayda odaklı paralara değişimin olduğunu fark edeceksiniz.
IOSTu blok zincirleme teknolojisinden yararlanarak toplumumuzda devrim yaratmaya çalışan yeni ortaya çıkan belirteçler grubuna koyun.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

koinmedya_paradex

IOST Faaliyet Alanı Nedir?

IOST, farklı çevrimiçi hizmetlerin sorunsuz bir şekilde barındırılmasını mümkün kılan Hyper Evren Dağıtılmış Sistemini (HUDS) kullanır. Bu, bir kullanıcı olarak, tüm verilerinizi bir ağ düğümünde bulma ve güvenli bir şekilde saklama şansınız olduğu anlamına gelir. Daha da cazip olan şey, Amazon, Alibaba ve eBay gibi mega şirketleri yıkma şansına sahip olma yeteneğidir.
IOST ağında kullanıcılar, rekabet etmek için adil bir yol sağlayan bir ekosistemdeki platformu kullanarak buranın hizmetlerinden para kazanma fırsatına sahip olurlar. Önemli bir avantajı aracılık ihtiyacının ortadan kaldırılmasıdır.

 

IOST Token’in (IOST) bir işin kanıtı olmadığı yada Stake platformunun bir kanıtı olduğu dikkate değer bir nokta. Ağ, ağ üzerinde fikir birliğini sürdürmek için inandırıcılığın kanıtına dayanır.

Bu algoritma çok ölçeklenebilir olarak lanse edildi, özel TestNet saniyede 8000 işlem (TPS) elde edebileceğini gösteriyor.

Protokol güncellemelerinin bir parçası olarak, IOST’un yaratıcıları, enerji verimliliği ve ölçeklenebilirliğin zorluklarını büyük ölçüde azaltan bir proje geliştirmeyi tasarladıklarını ortaya koydu. Bildiğiniz gibi, en iyi kripto para birimlerinin çoğunu etkileyen bu sorunlar, büyüme fırsatlarının azalmasına ve diğer paraların spekülatif bir araca indirgenmesine neden oluyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave