1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te oldukça alt sıralarda listelenen ancak kısa sürede top 50’ye girebilecek InstaDapp (INST) DeFi platformuna göz artacağız.


InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

Siz değerli okuyucularımıza piyasaya yeni giren projeleri, Koinmedya.com adresi üzerinden tanıtmaya çalışıyoruz. Bu aralar dikkatimizi çeken proje InstaDapp isimli DeFi platformu oldu! InstaDapp’in INST token’ı yazının kaleme alındığı saatte 9.14 dolardan işlem görüyor. Henüz piyasada işlem gören token miktarı belli olmadığı için INST, CoinMarketCap’te 2748’inci sırada listeleniyor.

Lütfen Bkz: İyi Haber! Coinbase Bitcoin primleri artmaya başladı

Peki ne oldu da  InstaDapp, Koinmedya’nın dikkatini çekti!

DeFi Pulse verilerine göre en çok mevduat toplayan DeFi platformlarının sıralamasına baktığımızda InstaDapp, en fazla mevduat toplayan 3’üncü büyük platform olduğu gözleniyor. InstaDapp’in toplam mevduat büyüklüğü 9.48 milyar dolar düzeyinde.  Daha yeni bir proje olmasına rağmen kısa sürede yaklaşık 10 milyar dolarlık fon toplanması InstaDapp adına başarı sayılabilir.

1InstaDapp; Curve Finance, Maker ve UniSwap gibi platformlardan daha fazla mevduat topladı. Bu platformların hepsinin top 50’de işlem gördüğünü dikkate aldığımızda InstaDapp da kısa sürede top 50’ye yükselebilir.

instadapp Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

InstaDapp’in INST token’ı 19 Haziran’dan beri CoinMarketCap’te listeleniyor. Aşağıdaki grafikte INST Token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Aşağıdaki verilere göre INST en yüksek değerini 19 Haziran’da 15 dolar ile gördü.

instadapp Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

INST’nin satışa sunulduğu başlıca borsalar; UniSwap (V3), Hoo, MEXC ve 1 inch Exchange. InstaDapp, blockchain ve ilgili alanda çalışma yürüten bağımsız yazılımcıların çalışabilecekleri bir platform şeklinde geliştirildi.

InstaDapp’nin INST token’ına yatırım yapmadan önce web sitesini incelemeniz ve gerekli araştırmaları derinlemesine yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu haberimizde biz kesinlikle yatırım tavsiyesinde bulunmuyoruz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0