1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İngiltere Posta Ofisinden muhteşem Bitcoin adımı!

İngiltere Posta Ofisinden muhteşem Bitcoin adımı!

İngiltere Posta Ofisinden muhteşem Bitcoin adımı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

7 Eylül’deki krizin ardından Bitcoin fiyatlarında durgunluk devam ediyor. Ancak Bitcoin açılımları tam gaz ilerliyır. İngiltere Posta Ofisinden Bitcoin boğalarına doping olacak bir açılım haberi geldi!


İngiltere Posta Ofisinden muhteşem Bitcoin adımı!

Ağustos ayında İngiltere Posta Ofisi, kullanıcıların posta hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmak, kolay ödemede bulunmalarını sağlamak ve bunun yanında veri güvenliği için bir uygulamadan destek almaya başladı. Bu uygulama; EasyID App!

Bu uygulamanın başlatılmasının ardından 10 milyon kullanıcı sayısına ulaşıldı. EasyID, Yoti isimli şirket bir şirket ile birlikte geliştirildi. Easy ID App kullanıcıları posta ödemelerinin yanında kripto para alım işlemleri de gerçekleştirebiliyor. Ayrıca Swarm Market isimli lisanslı DeFi piyasasına ulaşabiliyor.

Kısaca İngiltere Posta Servisi kullanıcıları, artık kolay biçimde Bitcoin ve kripto para satın alabiliyor. Her dijital Posta Ofisi bir Bitcoin satış istasyonu haline geldi diyebiliriz.

Lütfen Bkz: Yok artık! ABD’de Bitcoin resmi para birimi olur mu?

İngiltere Posta Ofisi sözcüsü geliştirdikleri Easy ID programı ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu.

“Ürünlere ve hizmetlere erişim giderek daha fazla online hale geliyor. Bu değişime, kullanımı ücretsiz Post Office EasyID uygulamasını piyasaya sürerek cevap verdik. İnsanların akıllı telefonlarında kendi güvenli dijital kimliklerini oluşturmalarına ve kolayca kontrol etmelerine olanak sağladık.”

Easy ID kullanıcıları Swarn Market’e de ulaşım sağlayabiliyor ve bu sayede Bitcoin ve kripto para alımı gerçekleştirebiliyorlar.

Online aplikasyonlar birkaç güncellemenin ardından diğer aplikasyonlarla entegre hale gelebiliyor. Bu nedenle online adaptasyonun artması, Bitcoin ve kripto paralara ulaşımı da kolaylaştırıyor ve daha da kolaylaştıracaktır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.