1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Küçük bir araba garajında başlayan inanılmaz Ethereum hikayesi

Küçük bir araba garajında başlayan inanılmaz Ethereum hikayesi

Küçük bir araba garajında başlayan inanılmaz Ethereum hikayesi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İnanılmaz Ethereum hikayesi sizi şaşkına çevirecek.İki girişimci Amerikalı çocuk, garajlarında kurdukları bir Ethereum  madencilik operasyonuyla ayda 35.000 dolar kazanmayı başardı.

İnanılmaz Ethereum hikayesi

Westport News tarafından yayınlanan bir rapora göre (ilk olarak The Dallas Morning News tarafından yayınlanmıştır), Frisco, Texas’ta yaşayan, sırasıyla 14 ve 9 yaşlarındaki Amerikalı kardeşler Ishaan ve Aanysa Thakur, Ethereum madenciliğinden ayda 35 bin dolar kazandılar. Kardeşler, babalarından Bitcoin’in hızlı büyümesi hakkında bir uyku hikayesi duyduktan sonra bir ev madencilik teçhizatı fikrini geliştirmeye karar verdiler.

 

Kardeşler Mart ayında eski bir oyun bilgisayarı satın alabildiler ve bu da onların madenciliğe başlamalarına ve ilk aylarında yaklaşık 1.000 dolar kazanmalarına izin verdi. Rapor, kardeşlerin, babalarının bir ekipman için kredi sağlamasına ek olarak, YouTube videoları aracılığıyla kripto madenciliği öğrenebildiklerini iddia ediyor.

 

Sistem büyüdükçe, kardeşler madencilik için gerekli olan grafik kartlarında bir eksiklik sorunu  yaşadılar. Bununla birlikte, girişimci kardeşler, elektronik mağazalarından sürekli grafik kartı stoklarıyla ilgili güncellemelere kaydolarak kıtlığın üstesinden gelmeyi başardı.

 

Raporda, iki çocuğun yenilenebilir enerji ile tüketilen elektriği ödemenin yanı sıra kazançlarını madencilik operasyonlarını büyütmeye yeniden yatırdığı iddia ediliyor. Kardeşler ayrıca sonunda üniversite eğitimlerini finanse etmek için bir kenara para ayırıyorlar.

Kaynak

Etiketler: