1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. İki analistten Ethereum rallisi öncesi dikkat çeken uyarılar

İki analistten Ethereum rallisi öncesi dikkat çeken uyarılar

İki analistten Ethereum rallisi öncesi dikkat çeken uyarılar
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaların yakında tanıdığı kıdemli bir kripto analisti, Ethereum için uyarılarda bulundu. Analist yaptığı açıklamalarda, Ethereum (ETH) içinde bulunduğu durumun Mart 2021‘deki “boğa koşusundan” farklı oduğunu söyledi.

Ethereum yatırımcılarına kritik uyarılar

Popüler bir kripto stratejisti, ETH’nin son rallisinin geçen yılki boğa koşusu ile aynı olmadığını söyleyerek Ethereum yatırımcılarına ve traderlara uyarılarda bulundu. Rekt takma isimli ünlü analist, 327.800 Twitter takipçisine, Ethereum (ETH)’un 1.500 dolarda desteğin üzerinde kalmayı başarırken, ETH’nin bir sıçrama sonrasında düşüş trendine devam edeceğine inandığını söyledi. Analist şu şekilde konuştu:

“ETH, turuncu desteğin bu son başarılı yeniden testinden daha güçlü bir takip alırsa, o zaman ETH yükselebilir ve 2021’in başlarında olduğu gibi daha düşük bir zirve oluşturabilir. Bu düşük zirve ~ 1.800 dolarda oluşacak.”

ethereum

Analiste göre, daha düşük bir makro yapı oluşumu, eğilimin düşüş eğiliminde olduğunu ve sıçramanın muhtemelen kısa ömürlü olacağını gösterir. Rekt ayrıca, ETH’nin Mart 2021’de olduğu gibi 1.500 ile 1.800 dolar arasında işlem görmesine rağmen, ETH boğalarının hedef destektek için ortaya koydukları motivasyonun daha az olmasına dikkat çekti. Bunun mevcut treddeki farkı gösterdiğini söyledi. Kripto analist Rekt dedi ki:

“Ancak 2021’in başlarına kıyasla, tepki şimdi o kadar değişken değil. Güçlü bir alım tarafı tepkisi göstermek için turuncu alana fitil girmedi.”

ethereum

Bu arada, diğer analist Michaël van de Poppe, bir katalizörün ETH’yi 1.800 doların üzerine çıkarabileceğine ve önde gelen akıllı sözleşme platformunu çevreleyen hakim hissi değiştirebileceğine inanıyor. Poppe şöyle dedi:

“Ethereum hard forku 6 Eylül’de gerçekleşiyor ve bu, The Merge’ın başarılı olma ihtimalini artırıyor . Duygu değişiyor. Senaryo hala planlandığı gibi gidiyor. 1.350 doların altına düşmesini istemiyorum. Güç devam ederse  2.200 dolar. ”

Birleştirme, Ethereum’un iş kanıtı konsensüs mekanizmasından hisse kanıtı mekanizmasına merakla beklenen geçişi anlamına geliyord. Yazım sırasında, ETH gün içinde sabit olan 1.583 $ için el değiştiriyor.

Kaynak

tags: