Loading...
btc
BTC
-0.58%
Bitcoin
65.280,75 USDT
eth
ETH
-0.7%
Ethereum
3.133,00 USDT
bch
BCH
-0.95%
Bitcoin Cash
520,69 USDT
xrp
XRP
-0.67%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
78,89 USDT
bnb
BNB
-0.66%
Binance Coin
562,67 USDT
sol
SOL
-1.93%
Solana
148,34 USDT
avax
AVAX
-1.84%
Avalanche
36,59 USDT
ada
ADA
-0.91%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.48%
Poladot
6,75 USDT
doge
DOGE
-1.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-2.03%
Shiba Inu
0,00 USDT

IDEX borsası avantajlar ve kullanım

idex borsası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IDEX Borsası, son zamanlarda merkezi borsalardan kendine müşteri çeken bir platformdur. 2018 gibi uzun süreli düşüşler sırasında bile, bilinçli yatırımcılar kar elde etmek için benzersiz yöntemler kullanmaya devam ediyorlar. Twitter ve yatırımcıların sıklıkla iletişim kurduğu diğer ortamlarda biraz zaman geçirdiyseniz, muhtemelen IDEX borsasını duymuşsunuzdur.


IDEX borsası, kripto para projelerinin listelenmek için herhangi para ödemeden listelenebileceği bir platformdur. IDEX borsası, geçen yılki Cryptopia’nın 2018’deki rolünü üstlendi. En başarılı IDEX fonları arasında olan Pundi X (NPXS), bu yıl Nisan ayından bu yana BTC’nin 20 katı kadar değerlendi. https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/06/idex-1.png

Neden IDEX Borsası ?

Şu anda faaliyet gösteren yüzlerce aktif kripto para borsası vardır. Ancak, borsaların bazı temel özellikleri IDEX’i benzersiz bir ticaret hedefi, hızlı bir yükselme ve büyük kazanım elde edecek en uygun kripto borsası konumuna getirmektedir.

IDEX borsası sadece ERC20 tokenleri ile ilgilenmektedir. Bu, IDEX’de işlem görmeye uygun paraların kapsamını sınırlarken, yeni piyasaların yaratılmasını nispeten basit hale getirmektedir. IDEX’de listelenen her yeni proje birbirinin aynı modellere uygulanabileceğinden, IDEX bir çok projeyi listeleyen ilk borsadır.

ICO’lar ve yeni kripto paraların çoğunluğunun ERC20 kategorisine girmesiyle, sadece ERC20’lere yönelik işlemleri sınırlandırmanın oldukça az dezavantajı vardır. Merkezi olmayan yapısı IDEX’i, merkezi alternatiflerden çok daha güvenli hale getiriyor.

IDEX’de işlem yaparken, kullanıcılar ETH’lerini borsa cüzdanlarındaki varlıklarından taşımak zorunda kalmazlar. Ayrıca, Ledger ve Trezor gibi donanım cüzdanları, borsa ile iletişim kurabilirler. Sonuç olarak, kullanıcılar fonlarının güvende olmadığından veya yanlış kullanılmış olabileceğinden endişe etmezler.

Projeleri önce listelemek için yarışan küçük, merkezi alternatif borsaların aksine,  IDEX’in güvenlik avantajları paha biçilemez. Olması beklenildiği gibi, IDEX borsası ayrıca yatırımcılar için bir hotspot olarak yerini koruyor çünkü genel ticaret topluluğu bunu böyle görüyor.

ICO’lar tokenleri dağıttığında ve borsada listelenmek için başvurduklarında, sadece yatırımcıların aktif ve rahat olduğu bir ticaret ortamı sağlamasından değil ayrıca borsa listelerini hızlı bir şekilde sunmasından dolayı da önce IDEX’e giderler.

Sonuç olarak IDEX borsası, daha büyük kitlelere maruz kalmadan ve daha büyük borsalara girmeden önce yeni ve az bilinen projeleri barındıran bir ortamı temsil etmektedir. IDEX borsası aracılığıyla sunulan 400’den fazla çift arasından gelecek vaat eden listeleri seçebilen tacirler bunun karşılığını oldukça cömert bir şekilde alabilirler.

Şuan kimsenin keşfetmediği pariteleri bulabilenler, projeler üst borsalarda listelendiklerinde, çok büyük ihtimalle üst düzey kazanç elde edecekler.

IDEX’i araştırırken, bu paraların çoğunun yeni çıkmış olduğu ICO ayarına karşı mevcut piyasayı tartmak önemlidir. Küçük piyasa değeri parayı nasıl temsil eder? Birçoğu gibi, ICO fiyatının altında mı işlem yapıyor? En önemlisi, bu proje daha geniş bir kitlenin dikkatini çekmek ve daha büyük bir borsaya girmek için gerekenlere sahip mi?

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.