1. Anasayfa
  2. Kripto Para Rehberi
  3. Huobi Token nedir; HT nasıl alınır; geleceği var mı?

Huobi Token nedir; HT nasıl alınır; geleceği var mı?

Huobi Token nedir; HT nasıl alınır;  geleceği var mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Huobi Token kripto alanının önde gelen borsalarından Huobi Global’in yerel tokenidir. HT coin, borsa üzerinde kullanıcılara avantajlar sağlar.

Huobi Token nedir?

Huobi Token (HT), ERC-20 tabanlı Ethereum üzerinde çalışan, Huobi borsasında birçok avantaj yakalamanızı sağlayan bir token.

Temel felsefesi blockchain destekli müşteri sadakat programı olup Huobi borsasında işlem yapan müşterilerini ödüllendirmek için kullanılır.

 Huobi Token HT coin ne işe yarar?

Huobi Global kripto borsası, 23 Ocak 2018’de HT Token’i piyasaya süreceğini duyurdu ancak duyuru kripto alanında çok da yankı bulmadı. Bunda en önemli etkilerin başında, Huobi Global’in HT coini ICO yöntemiyle satışa sunmaması oldu.

Huobi Token HT coin maksimum arzı 500 milyon HT olarak planlandı ve ilk başta 300 milyon HT coinin Huobi Global müşterilerine satılacağı duyuruldu. Ancak bugün gelinen noktada 160 milyon HT dolaşıma girmiş durumda.

Huobi Token HT coinin en büyük işlevi, Huobi Global kripto borsa kullanıcılarının alım-satım işlem ücretlerinde gerçekleştirdi indirim olarak karşımıza çıkıyor.

HT coin borsa içerisinde ortak ödeme aracı olarak kullanıyor. HT ayrıca, OTC trading amacıyla da kullanılabilir.

 Huobi Token HT geleceği var mı?

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’da bulunuyor. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunuyor. 

 

Huobi Token nedir

 

Huobi Token HT coin fiyatı

HT coin fiyatı $ 2.40

Huobi Token HT coin maksimum arzı ne kadar?

HT coinin maksimum arzı 500 milyon HT coindir.

Huobi Token HT coin dolaşımdaki arzı nedir?

HT coinin dolaşımdaki arzı 156.7124.154,25  HT

Huobi Token HT coin market cap değeri nedir?

Huobi Token HT coin market cap değeri 1.479.174.283 USD

Canlı HT fiyatı: $ 2.40

Etiketler: