1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Holochain gündem: HOT fiyatı düşüşünü sürdürüyor

Holochain gündem: HOT fiyatı düşüşünü sürdürüyor

Holochain gündem: HOT fiyatı düşüşünü sürdürüyor
0

Son günlerde bazı kriptolar için işler iyi gitmiyor. Bunlardan biri kuşkusuz Holo token. Holo fiyatı düşüşünü sürdürerek 25 satoshiye kadar düştü.


Holo fiyatı düşüşünü sürdürüyor

Bitcoin değer kazanması karşısında bazı altcoinler ciddi değer kaybetmekte. Bunlardan biri olan Holo (HOT) token, son zamanlardaki başarısız performansıyla dikkatleri üzerine çekmekte.

bkz: Holo ticari uygulamalar için altyapı kuruyor

koinmedya_brave

Bugün fiyat son 24 saatte göre biraz kıpırdasa da ümitleri tekrar yükseltecek düzeyde değil.  Haberin yazıldığı an itibariyle Holo fiyatı $0.001295 yada 25 Satoshi değeri üzerinden işlem görmekte. Son 24 saatte %0.17 artış görülse de sektördeki diğer kriptolara nazaran oldukça basit olduğu gözlenecektir.

Holo token, hem BTC hem de ETH paritelerine karşı ciddi değer kaybediyor. Bu göstergelerin hiç birisi hayra alamet değil.

biz: Holo Token Nedir? Gelecek Vadeden Yeni Kripto Paralar -3

Türkiye’de azımsanmayacak kitlesi bulunan proje ile ilgili son zamanlarda sosyal medyada pek olumlu konuşmalara da rastlayamıyoruz. Özellikle insanların hafta sonu bolca Twitter’da vakit geçirdiğini göz önünde bulundurursak, bu durum hiç normal değil.

Bit Türk kullanıcı konu ilgili şöyle bir twit attı.

Holo token için işlerin nasıl geliştiğini zaman gösterecek!

 

 

Etiketler: