1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. HOT severlere kötü haber: Beklenen delist haberi geldi
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

HOT severlere kötü haber: Beklenen delist haberi geldi

HOT severlere kötü haber: Beklenen delist haberi geldi
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerde bazı kriptolar için işler iyi gitmiyor. Bunlardan biri kuşkusuz HOT token. Holo Chain gündem ve haber bu sayfada.

HOT severlere kötü haber: Beklenen delist haberi geldi

Blockchain teknolojisine alternatif bir ağ geliştiren Holo chain, blockchain teknolojisi üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemleri daha hızlı ve ucuza gerçekleştirmek iddiasıyla kuruldu. Holo Chain Ethereum blockchain’i gibi akıllı sözleşmelere ev sahipliği yapabileceğini ileri sürüyor.

Holo Chain’de Ethereum ve Bitcoin gibi blockchain’lerin aksine madencilik gerçekleştirilmiyor. Madenciliği yapılmadığı için Holo Chain, PoW sisteminde çalışan Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların karşılaştığı ciddi enerji maliyetleri ile karşılaşmıyor. Bu nedenler Holo geliştiricileri ağlarının en düşük maliyetle çalışan ağ olduğunu ifade ediyor.

Holo Chain geliştiricileri ağ üzerindeki işlemlerin kayıtlarını ise farklı bir konsensüs gerçekleştirebileceklerini iddia ediyorlar. Holo Chain’deki işlemler, madenciler tarafından değil de kullanıcılar tarafından ağa kaydettiriliyor. Ancak bu kaydın nasıl gerçekleştirildiğine dair Holo Chain geliştiricileri, doyurucu bir açıklamada bulunamadılar.

Lütfen Bkz: Holochain rehberi: HOT token nedir, ne işe yarar, geleceği var mı?

Büyük bir iddia ile kurulan Holo Chain, kripto para piyasalarında beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Sürekli kan kaybeden proje, CoinMarketCap sıralamasında ilk 100’deki pozisyonunu da yitirdi. Holo Chain (HOT) yazının kaleme alındığı saatte 0.00076 dolardan işlem görüyor. HOT, 112 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile sıralamada 109’uncu sıradan yer buluyor.

Aşağıdaki grafikte HOT fiyatlarında son dönemde yaşanan değişimi görüyoruz.

HOT haber HOT severlere kötü haber: Beklenen delist haberi geldi

Büyük kripto para borsası Binance’den ne yazık ki HOT yatırımcılarını üzecek bir haber geldi ve Binance HOT’ı delist ettiğini duyurdu. Bu duyurunun ardından HOT’ta kan kaybı devam etti.

Binance borsası tarafından yapılan delist duyurusunu aşağıda görüyoruz.

Holo fiyatı düşüşünü sürdürüyor

Bitcoin değer kazanması karşısında bazı altcoinler ciddi değer kaybetmekte. Bunlardan biri olan Holo (HOT) token, son zamanlardaki başarısız performansıyla dikkatleri üzerine çekmekte.

bkz: Holo ticari uygulamalar için altyapı kuruyor

Bugün fiyat son 24 saatte göre biraz kıpırdasa da ümitleri tekrar yükseltecek düzeyde değil.  Haberin yazıldığı an itibariyle Holo fiyatı $0.001295 yada 25 Satoshi değeri üzerinden işlem görmekte. Son 24 saatte %0.17 artış görülse de sektördeki diğer kriptolara nazaran oldukça basit olduğu gözlenecektir.

Holo token, hem BTC hem de ETH paritelerine karşı ciddi değer kaybediyor. Bu göstergelerin hiç birisi hayra alamet değil.

biz: Holo Token Nedir? Gelecek Vadeden Yeni Kripto Paralar -3

Türkiye’de azımsanmayacak kitlesi bulunan proje ile ilgili son zamanlarda sosyal medyada pek olumlu konuşmalara da rastlayamıyoruz. Özellikle insanların hafta sonu bolca Twitter’da vakit geçirdiğini göz önünde bulundurursak, bu durum hiç normal değil.

Bit Türk kullanıcı konu ilgili şöyle bir twit attı.

Holo token için işlerin nasıl geliştiğini zaman gösterecek!

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: