okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.49%
Bitcoin
69.806,45 USDT
eth
ETH
-0.92%
Ethereum
3.755,11 USDT
bch
BCH
-1.32%
Bitcoin Cash
508,18 USDT
xrp
XRP
-0.55%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.04%
Litecoin
87,34 USDT
bnb
BNB
0.25%
Binance Coin
620,12 USDT
sol
SOL
2.28%
Solana
182,22 USDT
avax
AVAX
0.45%
Avalanche
41,39 USDT
ada
ADA
-0.67%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.17%
Poladot
7,60 USDT
doge
DOGE
-1.26%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor?

hint kripto borsaları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hindistan’da faaliyet gösteren kripto para borsalarının yöneticileri, Business Insider India’ya açıklamalarda bulunarak piyasa koşullarını değerlendirdi. Detaylar haberimizde.

Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan’da kripto kullanımı gün güne artış gösteriyor. Hint kullanıcılar, hükümetin kripto piyasası ile ilgili katı bir düzenleme yapacağı söylentileri arasında kripto paralara yatırım yapmaya devam ediyor.

Ülkede faaliyet gösteren kripto borsaları yaşanan piyasa koşullarından ve mayıs ayından bu yana görülen düşüşten dolayı tedirgin değil. Ne hükümetin düzenleme açıklamaları ne de piyasa düzeltmesi Hintli kullanıcıları etkilemiyor.

Business Insider India, Hindistan borsalarının kripto para ticaretindeki düşüşten etkilenmediğini ve kripto para yeniden yükselişe başlayana kadar bunu yenilik yapmak için bir fırsat olarak gördüğünü ifade etti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Hindistan merkezli dijital varlık platformu CoinSwitch Kuber’in CEO’su Ashish Singhal medyaya verdiği demeçte, ayı piyasasının farkındalık için bir fırsat oluşturduğunu söyledi.

 “Ayı piyasası, güvenliği daha da güçlendirmemiz ve bir varlık sınıfı olarak kripto hakkında daha fazla farkındalık yaratmak için eğitim girişimleri oluşturmaya çalışmamız için bir fırsat sunuyor

Singhal, “volatilitenin piyasa inşasının sadece bir parçası olduğunu” belirterek, piyasanın önümüzdeki aylarda istikrarlı bir toparlanma görebileceğini belirtti.

CoinDCX ve WazirX de dahil olmak üzere diğer Hint kripto borsaları da bu görüşe katıldıklarını belirtti. CoinDCX’in CEO’su ve kurucu ortağı Sumit Gupta, güçlü bir düzenleyici çerçevenin Hindistan’da kripto benimsemenin bir sonraki büyüme aşamasını ilerletmeye yardımcı olabileceğini söyledi.

Gupta, “Konsolidasyon, daha fazla yatırımcının kripto varlıklarına daha uzun vadeli bir yaklaşım benimsemesiyle, kripto pazarlarının olgunlaşmasının bir işareti olarak görülüyor” dedi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.