1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor?

Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor?

Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hindistan’da faaliyet gösteren kripto para borsalarının yöneticileri, Business Insider India’ya açıklamalarda bulunarak piyasa koşullarını değerlendirdi. Detaylar haberimizde.

Hint kripto borsaları ayı piyasası hakkında ne düşünüyor

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan’da kripto kullanımı gün güne artış gösteriyor. Hint kullanıcılar, hükümetin kripto piyasası ile ilgili katı bir düzenleme yapacağı söylentileri arasında kripto paralara yatırım yapmaya devam ediyor.

Ülkede faaliyet gösteren kripto borsaları yaşanan piyasa koşullarından ve mayıs ayından bu yana görülen düşüşten dolayı tedirgin değil. Ne hükümetin düzenleme açıklamaları ne de piyasa düzeltmesi Hintli kullanıcıları etkilemiyor.

Business Insider India, Hindistan borsalarının kripto para ticaretindeki düşüşten etkilenmediğini ve kripto para yeniden yükselişe başlayana kadar bunu yenilik yapmak için bir fırsat olarak gördüğünü ifade etti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Hindistan merkezli dijital varlık platformu CoinSwitch Kuber’in CEO’su Ashish Singhal medyaya verdiği demeçte, ayı piyasasının farkındalık için bir fırsat oluşturduğunu söyledi.

 “Ayı piyasası, güvenliği daha da güçlendirmemiz ve bir varlık sınıfı olarak kripto hakkında daha fazla farkındalık yaratmak için eğitim girişimleri oluşturmaya çalışmamız için bir fırsat sunuyor

Singhal, “volatilitenin piyasa inşasının sadece bir parçası olduğunu” belirterek, piyasanın önümüzdeki aylarda istikrarlı bir toparlanma görebileceğini belirtti.

CoinDCX ve WazirX de dahil olmak üzere diğer Hint kripto borsaları da bu görüşe katıldıklarını belirtti. CoinDCX’in CEO’su ve kurucu ortağı Sumit Gupta, güçlü bir düzenleyici çerçevenin Hindistan’da kripto benimsemenin bir sonraki büyüme aşamasını ilerletmeye yardımcı olabileceğini söyledi.

Gupta, “Konsolidasyon, daha fazla yatırımcının kripto varlıklarına daha uzun vadeli bir yaklaşım benimsemesiyle, kripto pazarlarının olgunlaşmasının bir işareti olarak görülüyor” dedi.

Kaynak