1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. New York Borsası’nın eksi başkanından heyecan veren Bitcoin tahmini!

New York Borsası’nın eksi başkanından heyecan veren Bitcoin tahmini!

New York Borsası’nın eksi başkanından heyecan veren Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

New York Borsası’nın (NYSE) eski başkanı Thomas Farley’den heyecan veren bir Bitcoin tahmini geldi. Detaylar haberimizde.

New York Borsası’nın eksi başkanından heyecan veren Bitcoin tahmini!

Bitcoin, piyasaya sürüldüğünde kimse bugünkü seviyesine geleceğini tahmin etmiyordu. Lider kripto para birimi geçtiğimiz yıl 1 trilyon doların üzerinde bir değere ulaştı ve dikkatlerin odağına yerleşti. BTC, 21 milyon arza sahip olan bir değer deposu olarak görülüyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Yatırımcılar, enflasyondan korunmak için arzı sabit olan bu varlığa yatırım yapmaya devam ediyor. Bitcoin hakkında birçok kehanet ve tahmin okuyoruz. Bu tahminlerden biri de dünyanın en büyük borsalarından biri olan New York Borsası’nın eski başkanı Thomas Farley’den geldi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Farley, Squawk Box’a verdiği bir röportajda Bitcoin için açıklamalarda bulundu. Ünlü yönetici Bitcoin’in her portföyün bir parçası olması gerektiğine inanıyor. Far Point Acquisition Corp’un şu anki CEO’su olan Farley, Bitcoin’in güvenilir, sansüre dayanıklı ve sadece 21 milyon arzının olduğunu ve gelecekte her portföyde yer alacağını belirtti.

“Bitcoin 60.000 dolarken yatırım yapmak istiyoruz’ diyen birçok kurum vardı. Portföylerimizin %1 ila %3’ünü, örneğin emeklilik fonlarını tahsis etmek istiyoruz ancak değeri şu an çok yüksek diyen birçok kurum 17,000 dolar olunca Bitcoin aldı ve bu beni şaşırtmadı.”

Bitcoin’in oynak yapısı hakkında gelen soruya ise bunun Bitcoin’in doğasında olduğunu söyledi. Farley, sıkı bir Bitcoin savunucusu olsa da zaman zaman sosyal medya hesabından yatırımcıları uyarmayı da ihmal etmiyor.

Lider kripto para birimi, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 24,027 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %2,81 değer kaybeden BTC, şu anda 459 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin’in dominasyon oranı ise %40,1.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin New York Borsası’nın eksi başkanından heyecan veren Bitcoin tahmini!

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.