1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Herkes tarafından bilinen bu video rekor fiyata satıldı!

Herkes tarafından bilinen bu video rekor fiyata satıldı!

Herkes tarafından bilinen bu video rekor fiyata satıldı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İnternet dünyasında herkes tarafında bilinen video yapılan NFT müzayedesinde rekor fiyata alıcı buldu. Detaylar haberimizde.

Herkes tarafından bilinen bu video rekor fiyata satıldı

NFT çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Kripto piyasasında yaşanan düşüşe rağmen NFT meraklıları bu platformda sunulan ürünlere bol sıfırlı meblağlar ödemekten vazgeçmiyor.

Son olarak internet dünyasının fenomen videosu NFT haline getirildi ve yapılan müzayede de rekor fiyata satıldı.

2007 yılında internete yüklenen ve o günden beri yaklaşık 833 milyon kişi tarafından izlenen 55 saniyelik video yapılan NFT müzayedesinde rekor fiyata satıldı. Video yakında video paylaşım sitesi Youtube’dan kaldırılacak.

Bkz: NFT haberleri ve son dakika gelişmeleri

Davies-Carr ailesi, pazar günkü müzayedeyi takiben videoyu sileceklerini açıkladı. En yüksek teklifi veren kişinin bu sevimli internet tarihinin tek sahibi olacağını söyledi. Video NFT platformunda yapılan açık artırmanın ardından 760,999 dolara satıldı.

Youtube

Açık artırma 11 hesaptan teklifler çekti ve “mememaster” ile “3fmusic” kullanıcıları arasında bir teklif savaşı başlattı. “3fmusic” sonunda 760.999 dolarlık bir teklifle videonun NFT versiyonunun sahibi oldu.

Non-fungible tokenlar benzersiz olmaları ile koleksiyonerlerin dikkatini çekiyor. Kendilerine özgü yapıları ve tek oluşları değerlerini artırıyor. Sanat dünyasının yeni trendi, twitterdan futbol müsabakalarına, efsane sporcuların unutulmaz müsabakalrına kadar geniş bir yelpazede koleksiyonlar sunuyor.

Mart ayında Twitter patronu Jack Dorsey, 2006 yılında “twttr’imi kuruyorum” yazan ilk tweetini Malezyalı bir iş adamına 2,9 milyon dolara sattı.

Geçtiğimiz günlerde internet dünyasının başka bir fenomen görüntüsü “Felaket Kız” olarak bilinen fotoğraf karesi 500,000 dolara satılmıştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: