1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den yeni listeleme!

Binance’den yeni listeleme!

Binance’den yeni listeleme!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, Mdex’i (MDX) 4 parite halinde listeleyeceği duyurdu! Peki MDX nedir? İşte ayrıntılar!

Binance’den MDX listelemesi!

 

2017’de kurulmasına yani henüz sadece 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta bir kaç yeni koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance’nin, bu haftaki ilk listeleme duyurusu ise Mdex (MDX) oldu.

”Binance olarak Mdex (MDX)’i, MDX/BTC, MDX/BNB, MDX/BUSD ve MDX/USDT pariteleri ile beraber inovasyon bölgesinde listeleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız. Listeleme 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü Türkiye saatiyle 12:00’da gerçekleşecektir.”

binance Binance’den yeni listeleme!

Mdex (MDX) nedir?

Mdex, Binance Smart Chain ve HECO’ya dayalı merkezi olmayan bir AMM borsasıdır. MDX ise, platformun yerel kripto parası olmakla beraber, platformdaki yönetim, madencilik, stake etme ve gelecekteki IMO projelerine katılım hakkı elde etmede kullanılacaktır.

Innovation Zone (İnovasyon Bölgesi) nedir?

Innovation Zone, kullanıcıların, daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir.

binance Binance’den yeni listeleme!
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: