1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Hem NFT hem Metaverse, Sandbox fon topladı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Hem NFT hem Metaverse, Sandbox fon topladı!

Hem NFT hem Metaverse, Sandbox fon topladı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SoftBank liderliğinde yapılan fon toplama etkinliğinde Sandbox yoğun talep gördü.

Metaverse ve NFT’yi bir araya getiren Sandbox fon topladı

The Sandbox kurucu ortağı Sebastien Borget merkezsiz metaverse ve NFT’lerin yaşadığımız, çalıştığımız ve oyun oynadığımız alanları nasıl değiştirdiğinden bahsediyor.

Facebook’un Meta’ya dönüşümü sonrası, metaverse coinleri, MANA ve SAND yükseliş trendine girdi. SAND coin, 3,33 dolar ile ATH zivesi elde ederken, ilk çıktığı andan itibaren toplam %7500 oranında artış göstermiş oldu.

Ethereum blockchaini üzerinde bulunan Sandbox, kullanıcıların NFT’leri ile sanal dünyada etkileşim kurmasına imkan veriyor.

Sandbox bugün SoftBank Vision Fund 2 öncülüğünde Series B yatırım fonu topladı. Sandbox’a tam 93 milyon dolar fon akışı sağlandı.

sandbox

 

Konuyla ilgili konuşan Sandbox kurucu ortağı Sebastien Borget şunları söylüyor:

SoftBank Vision Fund 2 liderliğindeki bu yatırım turu, dünyanın en yenilikçi fonunun Web3’e ve bir sonraki ana trend olarak ademi merkeziyetçiliğe inandığına dair net bir beyan gönderirken, The Sandbox ekosistemindeki büyüme stratejimizi, operasyonlarımızı ve oyuncu kazanımımızı büyütmeye yardımcı olacak

Metaverse ve NFT alanında görülen yükselişin etkilerini Sandbox’ta görmek mümkün. Şu anda yaklaşık 500.000 kullanıcıya sahip olan Sandbox, Metaverse alanında yaşanacak gelişmelerden olumlu yönde etkilenmesi beklenen alanların başında geliyor.

 

İlgili: SAND coin teknik analizi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.