Loading...
btc
BTC
-0.17%
Bitcoin
67.198,50 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.493,97 USDT
bch
BCH
-0.43%
Bitcoin Cash
444,18 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.45%
Litecoin
76,96 USDT
bnb
BNB
-0.38%
Binance Coin
600,18 USDT
sol
SOL
-0.66%
Solana
148,31 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
31,32 USDT
ada
ADA
-0.28%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-0.5%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
-0.69%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-1.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

Haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri
haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinlerini her hafta sizler için derleyeceğiz. Bu derlemeyi yaparken bir haftalık süreci alarak en fazla kazandıran coinlerin ve en fazla kaybettiren coinlerin aşamalarını daha rahat bir şekilde göreceksiniz.


Haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

23-28 Haziran – Haftanın en fazla kazandıran coinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin başında Celsius yer alıyor. Celsius son bir hafta içerisinde % 62 yükseldi. Son yükselişle birlikte Celsius fiyatını 0,442 dolar seviyesine taşıdı.

Haftanin-en-fazla-kazandıran-ve-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin ikinci sırasında UMA yer alıyor. UMA bu hafta % 43,9 artışla fiyatını 1,94 dolar seviyesine taşımış durumda. UMA’nın piyasa değeri ise 99 milyon dolar seviyelerinde.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin üçüncü sırasında Quant yer alıyor. Quant bu hafta % 33,6 yükselişle listemize dahil oluyor. Quant son artışlarla fiyatını 8,56 dolar seviyesine taşıdı.

23-28 Haziran – Haftanın en fazla kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin başında Siacoin yer alıyor. Siacoin’deki düşüş % 24 seviyelerinde. Son düşüşle Siacoin  fiyatı 0,0028 dolar seviyelerine geriledi.

Haftanin-en-fazla-kazandıran-ve-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin ikinci sırasında MCO yer alıyor. MCO % 16,2  geriledi. Son düşüşle MCO fiyatı da 4,12 dolar seviyesine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin üçüncü sırasında Hive yer alıyor. Hive % 15,2 düşüş gösterdi. Son düşüşle Hive fiyatı da 0,21 dolar seviyesine geriledi.

15-22 Haziran – Haftanın en fazla kazandıran coinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin başında Aave yer alıyor. Aave son bir hafta içerisinde % 66 yükseldi. Son yükselişle birlikte Aave fiyatını 0,14 dolar seviyesine taşıdı.

Haftanin-en-fazla-kazandıran-ve-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin ikinci sırasında NEXO yer alıyor. NEXO bu hafta % 56,3 artışla fiyatını 0,19 dolar seviyesine taşımış durumda. NEXO’nun piyasa değeri ise 109 milyon dolar seviyelerinde.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin üçüncü sırasında SwissBorg yer alıyor. SwissBorg bu hafta % 50 yükselişle listemize dahil oluyor. SwissBorg son artışlarla fiyatını 0,144 dolar seviyesine taşıdı.

15-22 Haziran – Haftanın en fazla kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin başında Zilliqa yer alıyor. Zilliqa’daki düşüş % 15 seviyelerinde. Son düşüşle Zilliqa fiyatı 0,019 dolar seviyelerine geriledi.

Haftanin-en-fazla-kazandıran-ve-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin ikinci sırasında Horizen yer alıyor. Horizen % 11,2  geriledi. Son düşüşle Horizen fiyatı da 7,06 dolar seviyesine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin üçüncü sırasında Numeraire yer alıyor. Numeraire  % 9,3 düşüş gösterdi. Son düşüşle Numeraire fiyatı da 23,76 dolar seviyesine geriledi.

08-14 Haziran – Haftanın en fazla kazandıran coinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin başında SwissBorg yer alıyor. SwissBorg son bir hafta içerisinde % 94 yükseldi. Son yükselişle birlikte SwissBorg fiyatını 0,09 dolar seviyesine taşıdı.

en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri Haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin ikinci sırasında Kyber Network yer alıyor. Kyber Network bu hafta % 59’9 artışla fiyatını 1,21 dolar seviyesine taşımış durumda. Kyber Network’ün piyasa değeri ise 218 milyon dolar seviyelerinde.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin üçüncü sırasında Bancor Network Token yer alıyor. Bancor Network Token bu hafta % 43,8 yükselişle listemize dahil oluyor. Bancor Network Token son artışlarla fiyatını 0,86 dolar seviyesine taşıdı.

08-14 Haziran – Haftanın en fazla kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin başında Electroneum yer alıyor. Electroneum’daki % 14 seviyelerinde. Son düşüşle Electroneum fiyatı 0,006 dolar seviyelerine geriledi.

en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri Haftanın en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin ikinci sırasında Quant yer alıyor. Quant % 13,3  geriledi. Son düşüşle Quant fiyatı da 6,73 dolar seviyesine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin üçüncü sırasında SOLVE yer alıyor. SOLVE % 13,1 düşüş gösterdi. Son düşüşle SOLVE fiyatı da 0,15 dolar seviyesine geriledi.

01-07 Haziran – Haftanın en fazla kazandıran coinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin başında Divi yer alıyor. Divi son bir hafta içerisinde % 84,8 yükseldi. Son yükselişle birlikte Divi fiyatını 0,04 dolar seviyesine taşıdı.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin ikinci sırasında Loopring yer alıyor. Loopring bu hafta % 84, 6 artışla fiyatını 0,09 dolar seviyesine taşımış durumda. Loopring’in piyasa değeri ise 52 milyon dolar seviyelerinde.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin üçüncü sırasında Zilliqa yer alıyor. Zilliqa bu hafta % 52,8 yükselişle listemize dahil oluyor. Zilliqa son artışlarla fiyatını 0,02 dolar seviyesine taşıdı.

en fazla kazandıran koinleri

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin dördüncü sırasında ise WAX yer alıyor. WAX bu hafta % 47,8 yükseldi. son artışla da fiyat 0,07 dolar seviyesine geldi.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin beşinci sırasında Crypto.com Coin var. Crypto.com Coin bu hafta % 23,1 yükseliş gerçekleştirdi. Crypto.com Coin fiyatı ise 0,1 dolar seviyesine geldi.

Bu haftanın en fazla kazandıran coinleri listemizin altıncı sırasında ise VeChain yer alıyor. VeChain  bu hafta % 19,2 yükseliş gerçekleştirdi. Son yükselişle VeChain fiyatı da 0,007 dolar seviyesine gelmiş durumda.

01-07 Haziran – Haftanın en fazla kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin başında Matic Network yer alıyor. Matic Network’teki düşüş % 17 seviyelerinde. Son düşüşle Matic Network fiyatı 0,01 dolar seviyelerine geriledi.

en fazla kaybettiren coinleri

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin ikinci sırasında Electroneum yer alıyor. Electroneum % 15,7 geriledi. Son düşüşle Electroneum fiyatı da 0,007 dolar seviyesine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin üçüncü sırasında Blockstack yer alıyor. Blockstack % 11,4 düşüş gösterdi. Son düşüşle Blockstack fiyatı da 0,13 dolar seviyesine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin dördüncü sırasında REN yer alıyor. REN’deki düşüş % 10,9 seviyelerinde yer alıyor. Fiyat ise 0,08 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizin beşinci sırasında ise Ethereum Classic yer alıyor. Ethereum Classic bu hafta % 10,3 düştü. Son düşüşle ETC fiyatı 6,70 doalr seviyelerine geriledi.

Bu haftanın en fazla kaybettiren coinleri listemizinaltıncı sırasında ise Theta Network yer alıyor. Theta Network % 10,1 düşüşle 0,25 dolar seviyelerine geriledi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.