1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Günün yıldızı Wax coin! Neden fırladı? Wax coin nedir?

Günün yıldızı Wax coin! Neden fırladı? Wax coin nedir?

Günün yıldızı Wax coin! Neden fırladı? Wax coin nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yukarı yönlü genel trend devam ediyor. Altcoinler artışa devam ederken bir kripto para dikkat çekti.  %237 artan Wax coin (WAXP) nedir? Fiyatı neden arttı? Detaylar haberimizde.

Günün yıldızı Wax coin! Neden fırladı? Wax coin nedir?

Wax coin haftanın ilk gününe büyük bir ralli ile başladı. coin dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de listelenmeye başlamasının ardından %237’lik bir fiyat artışı gördü.

Ticaretin başlamasının ardından kripto para biriminin fiyatı 0,18 dolar açılış fiyatı ile 0,61 dolara ulaştı. CoinGecko’ya göre WAX’ın piyasa değeri 680 milyon doları aştı.

wax coin Günün yıldızı Wax coin! Neden fırladı? Wax coin nedir?

Bugün itibari ile Binance’de işleme başlayan kripto para birimi, Bitcoin, Binance Coin, BUSD ve USDT stabilcoinleri ile çiftler halinde işlem görüyor. WAX yoluyla para çekme işlemleri 24 Ağustos itibari ile başlayacak.

Bu seviye VAX tokenin gördüğü en yüksek seviyeler değil. Tokenin potansiyelini belirtmek açısından VAX 2017 yılında gördüğü ve şimdiye kadar ki en yüksek değerinin 5 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bkz: Wax Coin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Binance listelemelerinin ardından görülen hızlı fiyat artışları dikkat çekiyor.19 Ağustos’ta da MBOX tokeninin fiyatı Binance kripto borsasında listelendikten sonra anında ikiye katlamıştı. İşlemin ilk gününün sonunda MBOX’un maliyeti 5,8 dolara (%205 artış) ulaşmıştı.

Yazının kaleme alındığı anlarda Wax token, CoinGecko verilerine göre 0,4165 dolardan işlem görüyor.

Wax coin nedir?

WAX platformu, çeşitli satış yapılarını destekleyerek likiditeyi en üst düzeye çıkarmak, teklif verme ve yedek teklif verme gibi alternatif satış mekanizmalarını etkinleştirmek üzere tasarlanmıştır.

WAX coin Protokolü, sanal malların sorunsuz aktarılmasına odaklanan merkezi olmayan bir blok zincir çözümü olarak hizmet eder.

Bu protokol, öncelikle hızla büyüyen oyun endüstrisine hizmet etmeye odaklanmıştır ancak çeşitli perakende pazar segmentlerinin ihtiyaçlarına da uyacak şekilde yapılandırılmıştır. Ayrıca, WAX coin, küresel pazardaki yüksek verim talebini karşılamak için öncelikle esnaf derneklerinden yararlanmakta ve diğer akıllı teknolojik çözümler için de seçilen Yetkili Görev Belgesi konsensüs algoritmasını kullanmaktadır.

WAXP token varlıklarını Ethereum tabanlı bir ERC20 yardımcı program token’ı WAXE‘ye dönüştürmesine imkan sağlaya bir WAXP-Ethereum (ETH) köprüsüne de sahip.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.