Gözde proje Trustpad’de çekilişe katılmak için son saatler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son bir kaç ay içinde özellikle yeni projelerin ilk token arzı için ortaya çıkan merkeziyetsiz token arz platformu IDO’lar çok yüksek dönüş oranları ile dikkat çekti. Bugün yeni bir IDO platformu olan ve getirdiği yenilikler ile öne çıkan TRUSTPAD.IO da whitelist için son bir kaç saat kaldı.


TRUSTPAD nedir?

TrustPad, özellikle kripto tabanlı projelerin sermaye toplamasına ve erken aşamadaki yatırımcılara güvenli bir yatırım imkanı sağlayan, merkezi olmayan çok zincirli bir fon toplama platformudur. Gelecek vaat eden projelere öncelikli erişim elde etmek için yatırımcıların TrustPad tokenlerini stake etmesi gereken TRUSTPAD projesi özellikle bir çok blockchain zincirinde işlem yapılabilmesi ile öne çıkıyor.

Platform katılımcıların Solano, Polkadot, Binance akıllı zinciri, Ethereum ve Cardano ağlarının her hangi birinden katılım yapabilmelerine olanak sağlıyor. Bu yönüyle proje benzersiz bir özellikle tüm rakiplerinin önüne geçiyor.

Gözde proje Trustpad'de çekilişe katılmak için son saatler

Güçlü destekçiler

Projenin bir diğer öne çıkan özelliği ise arkasında çok güçlü destekçileri olması. Listeye baktığımızda karşımıza kripto para sektörünün önde gelen oyuncularını görüyoruz. Listede kimler yokki. Blocksync Ventures, 4SV, Twin Apex Capital, BuildHodl Capital, x21 şu anda listedeki öne çıkan destekçilerinden bazıları. Buna göre projenin güçlü bir fon yapısı olduğu da varsayılabilir.

Gözde proje Trustpad'de çekilişe katılmak için son saatler

Detaylı tokenomics modeli

Trustpad projesinin öne çıkan bir özelliği de oldukça detaylı şekilde hazırlanmış ve iyi düşünülmüş bir token ekonomise sahip olması. Proje hemene her katılım seviyesinde oldukça iyi dağıtılmış bir token stoğu sağlarken bu tokenların bir anda piyasaya girip fiyatı indirmesini engelleyecek şekilde de Vesting süreci öngörülmüş.


Gözde proje Trustpad'de çekilişe katılmak için son saatler

Public sale’de son saatler

  • TrustPad PUBLIC SALE IDO bilgileri:
  • İlk Piyasa Değeri: 875.000 $
  • Maksimum Arz: 100M
  • İlk Dolaşan Arz: 8.75M
  • Public Sale fiyatı: 0.10 $
  • Toplam Public Sale Hacmi 500.000 ABD Doları
  • Maksimum Katkı: Cüzdan başına 500 ABD doları
  • Katılım: 1000 whitelist katılımcısı

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Gözde proje Trustpad’de çekilişe katılmak için son saatler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.