1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Jumble Cash: 2021’nin en iyi BNB gizlilik platformu

Jumble Cash: 2021’nin en iyi BNB gizlilik platformu

Jumble Cash: 2021’nin en iyi BNB gizlilik platformu
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para endüstrisi geliştikçe mahremiyet daha da gündeme gelen önemli bir konu olmaya başladı. BSC starter IDO platformunda sadece 2 dakika içinde tokenları tükenen Jumble Cash BNB için de en iyi gizlilik çözümü durumunda.


Jumble neden mevcut en iyi BNB karıştırıcılarından biri?

Herhangi bir mevcut kod tabanını fork etmeyi yani çatallamayı seçen mühendisler ve projeler, bunu orijinal sürümü daha da iyi  hale getirme niyetiyle yapmalı. Yani sadece düz bir taklitçi olmak ile uzun vadeli başarı elde etmek mümkün değil. Bunlardan farklı olarak Jumble Cash, gizlilik serüvenini bir sonraki aşamaya taşıyor.

Birçok Ethereum (ETH) mikser forku ve kopyası, Binance Akıllı Zincir’in (BSC) teknik farklılıklarını hesaba katmakta başarısız oldu ve BSC BEP20 doğrulayıcıları yalnızca son 5000 bloğu görebildiğinden, kullanıcıların geri çekilemediğine dair geniş raporlara neden oldu. Jumble Cash ise tam da bunu çözerek doğal gizlilik ile en iyi kullanıcı deneyimlerinden birini sağlıyor.

Jumble Cash, özel bir BSC düğümü çalıştırarak gizliliği bir sonraki noktaya taşıyor ve bu gelişim Jumble Cash BNB mikserini diğerlerinden daha hızlı ve muhtemelen daha güvenli hale getiriyor. Çünkü halka açık düğümlere güvenmesi gerekmiyor.

Ek olarak, Jumble Cash’in ücretleri% 0,5 ile en düşük ücretlerden biri konumunda.

Jumble Cash, kullanıcılar için çıkacak olan Meta Mask tarzı tarayıcı cüzdanlarıyla birlikte, gizliliği ucuz, hızlı ve gerçekten erişilebilir hale getiriyor. Bu nedenle incelememize göre en iyi seçim.

Bağlantı: https://jumblecash.com/

Dikkat çeken diğer BNB Mikserleri

Swirl Cash; Tornado Cash’in doğrudan bir çatalı olan proje, başlangıçta ekip üyelerini açıkladı ve o zamandan beri ekip parlak profilleri ile. dikkat çekti. Diğerlerinin aksine, gizlilik oyunu değerlerin anonimliği yansıtır, özellikle de anahtar bilgileri elinde bulunduran kurucular izlenebiliyorsa. Bu, platformun kullanıcıları için sıkıntı oluşturan bir durum oluşturabilir. Bunun dışında, Swirl’s hizmetini kullanmak için% 1 oranında ücret almaktadır.

Muson (daha önce Binance Cash); BSC’deki Tornado’nun ilk çatallarından biri olan Binance Cash, mevcut bir yeniden markalaşma girişimi dışında çok az yineleme veya yenilik gördü veya hiç görmedi. İlk kullanıcılar, büyük olasılıkla BSC’nin Ethereum’a kıyasla sahip olduğu doğrulayıcı farkından kaynaklanan para çekme sorunları olduğunu iddia etti.


 

Etiketler: