1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Goldman Sachs’tan heyecanladıran Ethereum tahmini!

Goldman Sachs’tan heyecanladıran Ethereum tahmini!

Goldman Sachs’tan heyecanladıran Ethereum tahmini!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Goldman Sachs, analistleri son yayınlanan bilgi notunda Ethereum yatırımcılarını heyecanlandıran bşr tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Goldman Sachs’tan heyecanladıran Ethereum tahmini!

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmesinin ardından altcoinlerin lideri de 4,455 dolarlık bir ATH gördü ve ekii ayını %40’lık bir kazançla kapattı. Ethereum, kripto ekosistemine sundukları ile yatırımcıların gözdesi. Goldman Sachs analistleri de Ethereum için yatırımcıları heyecanlandıran bir öngörüde bulundu.

Goldman Sachs Global Markets genel müdürü Bernhard Rzymelka tarafından yayınlanan bir nota göre kripto para birimleri yaklaşık iki yıldır enflasyon kırılmaları ile aynı çizgide işlem görüyor. Burada iki yıllık enflasyon karşılaştırması için Bloomberg Galaxy Crypto Index’e atıfta bulunuyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Analistler, enflasyon baskılarına ilişkin mevcut piyasa temelli görüşlerin sürmesi halinde bunun kripto piyasalar için yeni bir zirve işareti olacağına vurgu yapıyor. En dikkat çekici tahmin ise Ethereum için. Goldman Sachs analistleri enflasyonla tarihsel korelasyon devam ederse, önümüzdeki iki ay içinde ETH için 8.000 dolarlık bir hedef belirlediler.

ethereum

Ethereum, Ekim ayında tüm zamanların en yüksek aylık kapanışı olan 4.287,56 dolardan kapandı. Altair Beacon zincir yükseltmesinin başarılı bir şekilde uygulanması, Ethereum’u Proof-of-Work’den Proof-of-Stake’e geçişe bir adım daha yaklaştırdı.

Altcoinlerin lideri Londra hard forkunun ardından Ethereum 2.0’a doğru emin adımlarla giderken deflasyonist yapısı ile de geleceğe daah emin adımlarla ilerliyor. İşlem ücretlerinin ve hızının da iylleştirilmesi de yatırımcılar için dikkat çeken gelişmeler arasında.

ETH, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,289 dolardan işlem görüyor. Son 7 günde %2,05’lik bir getirisi olan Ethereum’un toplam piyasa değeri ise yaklaşık 507 milyar dolar. Ethereum’un bu değerle piyasa hakimiyeti ise %19,3. Ethereum, projeleri ve piyasaya sürdükleri ile yenilik bekleyenlerin odağında olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.