1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Goldman Sachs’tan Bitcoin yatırımı

Goldman Sachs’tan Bitcoin yatırımı

Goldman Sachs’tan Bitcoin yatırımı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünya devi, yatırım bankası Goldman Sachs Bitcoin yatırımında bulundu.

Goldman Sachs’tan Bitcoin yatırımı

Kripto para piyasasının uzun süredir düşüş trendinde olduğu şu günlerde dünya devi finansal kurumlar Bitcoin yatırımı yapmaya devam ediyor.

Wall Street’in dev yatırım bankası Goldman Sachs, ilk defa Asya pazarında, Bitcoin vadeli işlemlerinde işlem açtı. CME Group Bitcoin ürünü dahilinde, Asya pazarında açılan işleme Goldman Sachs Cumberland aracılığıyla katıldı. İşlemi BGC Partner’s gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak konuşan BGC Asya Pacific CEO’su Brand Howel Bitcoin’in hala gelişmekte olan bir yatırım aracı olduğu konusunda dikkat çekti.

Cumberland ve Goldman Sachs ile CME Group’un Asya’da gerçekleşen ilk kripto para vadeli işlemlerinde işbirliği yaptığımızdan dolayı çok mutluyuz. Bu, BGC’nin kripto para yatırımlarını genişleten ve global muhataplarımızla olan işbirliğini geliştiren bir işlem olmuştur.

bitcoin

Öte yandan, söz konusu işlemde Goldman Sachs’a aracılık yapan Cumberland, kurumsal müşterileri kripto para piyasasına getiren bir aracı kurum. Cumberland başkanı, Paul Kremsky, Cumberland olarak hedeflerinin daha fazla bankayı kripto para piyasasıyla buluşturmak olduğunu dile getirdi.

Goldman Sachs son hamlesiyle, kripto para piyasasında kurumsal alıcı olarak yer alacağını bir kez daha göstermiş oldu. Bilindiği gibi bu yılın Mart ayında, banka, OTC ticareti konusunda araştırma yaptığını da duyurmuştu.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,350.60

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.