okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.25%
Bitcoin
68.564,88 USDT
eth
ETH
-0.82%
Ethereum
3.862,38 USDT
bch
BCH
-3.92%
Bitcoin Cash
470,44 USDT
xrp
XRP
-0.86%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.13%
Litecoin
83,43 USDT
bnb
BNB
-0.18%
Binance Coin
602,77 USDT
sol
SOL
-0.7%
Solana
168,96 USDT
avax
AVAX
-3.26%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.41%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.64%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
-2.3%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
4.22%
Shiba Inu
0,00 USDT

Gizemli 600 milyon Dogecoin (DOGE) transferi piyasaya korku saldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Artan jeopolitik gerilimlerin ortasında 600 milyonluk fizemli Dogecoin (DOGE) transferinin yapılması piyasada büyük soru işareti doğurdu. Olayın ayrıntılarına ve neler yaşandığına bakalım.

Gizemli 600 milyon Dogecoin (DOGE) transferi piyasaya korku saldı

Kripto para piyasasında dikkat çeken yeni bir olay yaşandı. Yeni bilgilere göre, 600 milyon Dogecoin (DOGE) önde gelen kripto borsası Binance’e transfer edildi. Bu büyük bir transfer ve kripto yatırımcılar ayrıntılarını ve arkasındaki olayları merak ediyor. Bu transfer bilgilerini, Whale Alert duyurdu. Ayrıca bu olayın artan piyasa belirsizliği sırasında ortaya çıkması olayın gizemini daha da artırıyor.

İlgili – Doğru çıkan Bitcoin tahminleriyle ünlü analistten BTC için yeni ATH açıklaması

Bu transferin zamanlaması, büyük kripto paraların fiyatlarının çift haneli oranlarda düştüğü geniş çaplı bir piyasa çöküşünün ardından geldiği için dikkat çekici.

Hafta sonu boyunca, artan jeopolitik gerilimlerin ortasında, korku ve endişe kripto yatırımcıları sardı ve fiyatlarda önemli bir düşüşe yol açtı. Özellikle Dogecoin, %30’luk keskin bir düşüş yaşadı ve 20 Mart’tan bu yana en düşük seviyesi olan 0.13 doları gördü.

Dogecoin (DOGE) fiyat beklentisi

Ancak, kaosun ortasında, piyasanın dibini bulmasıyla bir umut ışığı doğdu ve alım aktivitesinde bir artışa neden oldu. Dogecoin hızla %17 toparlandı ve şimdi token başına 0.153 dolar seviyesinde. Bu korku ve belirsizlik ortamında, Binance’e gizemli DOGE coin transferi gerçekleşti.

Bu önemli hareketin ardındaki amacın ne olduğuna dair spekülasyonlar var. Bazıları, bu hareketin, fiyatlar yükselirken riskli varlıkları elden çıkarma isteğini işaret edebileceğini öne sürerken, diğerleri ise bu gizemli transferin gerçek doğasını ortaya çıkarmak için zamana ihtiyaç olduğunu söylüyor.

İlgili – İşte, Bitcoin fiyatının 61.000 dolara kadar düşmesinin sebebi

İşlemle ilişkilendirilen adres nispeten yeni ve ilk kaydedilen faaliyeti Aralık 2023’e dayanıyor. O zamandan beri, son aylarda toplam 130 işlem gerçekleştirği için dikkat çekici bir şekilde aktif oldu. DOGE’un bu kadar büyük bir miktarının Binance gibi büyük bir borsaya transferi, arkasındaki anonim balinanın niyetleri hakkında soruları gündeme getiriyor. Buradaki gizem hala kalıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.