fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Futbolun efsanevi ismi Lionel Messi bu kripto paranın fiyatını uçurdu!

Futbolun efsanevi ismi Lionel Messi bu kripto paranın fiyatını uçurdu!

Futbolun efsanevi ismi Lionel Messi bu kripto paranın fiyatını uçurdu!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yaşayan efsane Lionel Messi, yıllardır forma giydiği Barcelona ile yollarını ayırdı. Göz yaşları ile Barcelona’dan ayrıldığını açıklayan Messi, duygusal anların yaşanmasına neden oldu.


Lionel Messi bu kripto paranın fiyatını uçurdu!

Oynadığı esnek ve profesyonel futbol ile Messi, 7’den 70’e hepimizin takdirini ve sevgisini kazandı. Messi, yıllardır formasını giydiği Barcelona ile yollarını ayırdı. Messi, kararını duyururken göz yaşlarına boğuldu.

Futbol sever okuyucularımız Messi’nin Barcelona forması ile imza attığı muhteşem gollerini aşağıdaki videodan izleyebilir.

Messi, Barcelona’dan ayrıldığını açıklarken gidebileceği takımlar arasında Paris Saint Germain’in ismini telaffuz etti. Messi’nin açıklamalarının ardından Paris Saint Germain (PSG) taraftar token fiyatlarında %30 ve üzeri pump yaşandı. Aşağıdaki grafikte PSG token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

messi kripto Futbolun efsanevi ismi Lionel Messi bu kripto paranın fiyatını uçurdu!

PSG token yazının kaleme alındığı saatte 43 dolardan işlem görüyor. PSG token tüm zamanların rekorunu 27 Nisan 2021’de 58.91 dolar ile gördü. Messi etkisi ile PSG token yeni bir zirveye doğru koşuyor.

Birçok futbol takımı Socios sayesinde kendi taraftar tokenını çıkardı. Bu tokenlar İsviçre merkezli Chiliz borsasında işlem görmektedir. Ülkemizde Galatasaray (GAL), Başak Şehir (INFK), Trabzon Spor (TRA) ve Göztepe (GOZ) kendi taraftar tokenlarını üretti. Bu takımların taraftar tokenlarının anlık fiyatları aşağıda verilmektedir.

Lütfen Bkz: Meme coinler (Doge ve Shiba) atağa kalktı! Devamı gelir mi?

Galatasaray (GAL): 10.51 dolar

Trabzon Spor (TRA): 4.55 dolar

İstanbul Başak Şehir (IBFK): 1.96 dolar

Göztepe (GOZ): 1.06 dolar

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.