1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Flexa mobil uygulaması nedir?

Flexa mobil uygulaması nedir?

Flexa mobil uygulaması nedir?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Flexa mobil uygulaması nedir? Kripto para harcaması için bir mobil uygulama yöntemi ile yola çıkmak, anlamlı bir etki yaratmanın ilk adımıdır. Telefonda mobil uygulama ile kripto para harcamasının basit ve hızlı hale geleceği aşikardır. Uygulama şu anda özel beta sürümünde kullanılmaktadır. Bu yeni mobil uygulama, Kripto para birimini kabul eden tacirlerin kullanımına sunulduğunda çok etkili olacağını söyleyebiliriz.

Flexa mobil uygulaması nedir? Nasıl çalışıyor?

 

Flexa mobil uygulaması nedir dediğimizde dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bunlardan biri de bu proje ile tacirler doğrudan kripto para kabul etmeye zorlanmayacak; bunun yerine, Flex Network protokolü ile fonlar fiat para birimine dönüştürülecek. Bu protokol, kullanıcıların ellerinde herhangi bir cüzdan uygulamasıyla kripto para harcamasına izin verecek olan protokoldür.

Flexa, Flex Network Protokolü’nü kullanan ilk uygulamadır. Ekip, bu protokolün birçok yüksek profilli tacirleri ilgilendirdiğini iddia etse de, şu anda konu ile alakalı spesifik bir açıklama yapılmadı. Tüm bunlara rağmen, FNP’yi küresel ölçekte bir kripto para birimi standardına getirmeyi amaçlıyorlar.

Flexa’nın Yol Haritası

Flexa uygulaması şuan özel beta sürümündedir. İlerleyen zamanlarda ilk reaksiyonun ne olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu aşamada ana akım alımlar için niş işlemlerinden ziyade şifreli harcamaların yapılması gerekmektedir. Gözde bir mobil uygulamanın da halihazırda olmadığını göz önünde bulundurursak bu konuda yapılacak çok iş var diyebiliriz. Bu yazımızda Flexa nedir sorusunu cevaplamaya çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: