Loading...
btc
BTC
-3.45%
Bitcoin
67.139,82 USDT
eth
ETH
-4.87%
Ethereum
3.489,29 USDT
bch
BCH
-5.42%
Bitcoin Cash
443,67 USDT
xrp
XRP
-3.21%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.41%
Litecoin
76,95 USDT
bnb
BNB
-2.67%
Binance Coin
608,41 USDT
sol
SOL
-6.77%
Solana
148,29 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
31,36 USDT
ada
ADA
-4.42%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.03%
Poladot
6,44 USDT
doge
DOGE
-5.31%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-6.65%
Shiba Inu
0,00 USDT

Flexa mobil uygulaması nedir?

Kripto para mobil uygulaması Flexa nedir
kripto para uygulaması Flexa nedir inceleme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Flexa mobil uygulaması nedir? Kripto para harcaması için bir mobil uygulama yöntemi ile yola çıkmak, anlamlı bir etki yaratmanın ilk adımıdır. Telefonda mobil uygulama ile kripto para harcamasının basit ve hızlı hale geleceği aşikardır. Uygulama şu anda özel beta sürümünde kullanılmaktadır. Bu yeni mobil uygulama, Kripto para birimini kabul eden tacirlerin kullanımına sunulduğunda çok etkili olacağını söyleyebiliriz.

Flexa mobil uygulaması nedir? Nasıl çalışıyor?

 

Flexa mobil uygulaması nedir dediğimizde dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bunlardan biri de bu proje ile tacirler doğrudan kripto para kabul etmeye zorlanmayacak; bunun yerine, Flex Network protokolü ile fonlar fiat para birimine dönüştürülecek. Bu protokol, kullanıcıların ellerinde herhangi bir cüzdan uygulamasıyla kripto para harcamasına izin verecek olan protokoldür.

Flexa, Flex Network Protokolü’nü kullanan ilk uygulamadır. Ekip, bu protokolün birçok yüksek profilli tacirleri ilgilendirdiğini iddia etse de, şu anda konu ile alakalı spesifik bir açıklama yapılmadı. Tüm bunlara rağmen, FNP’yi küresel ölçekte bir kripto para birimi standardına getirmeyi amaçlıyorlar.

Flexa’nın Yol Haritası

Flexa uygulaması şuan özel beta sürümündedir. İlerleyen zamanlarda ilk reaksiyonun ne olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu aşamada ana akım alımlar için niş işlemlerinden ziyade şifreli harcamaların yapılması gerekmektedir. Gözde bir mobil uygulamanın da halihazırda olmadığını göz önünde bulundurursak bu konuda yapılacak çok iş var diyebiliriz. Bu yazımızda Flexa nedir sorusunu cevaplamaya çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.