okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.29%
Bitcoin
68.596,34 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.866,73 USDT
bch
BCH
0.42%
Bitcoin Cash
472,39 USDT
xrp
XRP
0.34%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.72%
Litecoin
84,04 USDT
bnb
BNB
0.21%
Binance Coin
602,97 USDT
sol
SOL
2.24%
Solana
172,47 USDT
avax
AVAX
0.68%
Avalanche
37,27 USDT
ada
ADA
1.2%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
2.23%
Poladot
7,53 USDT
doge
DOGE
2.67%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
8.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

Fiyatlardaki düşüşün ardından yapılan Bitcoin anketi sonuçları ilginizi çekebilir!

bitcoin anket
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Oldukça pozitif geçen Nisan ve Mayıs aylarının ardından Bitcoin fiyatları, Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren düşüş trendinde. Yatırımcılar panikledi mi ve hala Bitcoin satın almak istiyorlar mı? Bu sorunların cevabına ışık tutabilecek anket sonuçları için haberimize göz atabilirsiniz.


Fiyatlardaki düşüşün ardından yapılan Bitcoin anketi sonuçları!

Değişen fiyatlarla beraber yatırımcıların duygu ve motivasyonları da değişiyor. Mayıs ayının ikincin haftasına kadar oldukça bullish seyreden fiyatlar, düşüş trendine girdi. Fiyatlardaki gerileme ile beraber bazı yatırımcılar panik halinde Bitcoin’lerini bozdurdular.

Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 32K-33K dolar bandında hareket ediyor. Bu değer bile 2018 yılı zirve değerinin çok üstünde. Ancak fiyatlar 14 Nisan’daki 64,800 dolarlık zirveden 32K seviyesine gerileyince ister istemez yatırımcıların duygularında ve beklentilerinde değişim yaşanıyor.

Aşağıdaki grafikte Bitcoin fiyatlarında yaşanan değişimi görüyoruz:

bitcoin anketi sonuçları Fiyatlardaki düşüşün ardından yapılan Bitcoin anketi sonuçları ilginizi çekebilir!

Exeno, haziran iyi içerisinde bir anket çalışması yaptı ve sonuçlarını yeni paylaşıyor. Anketin düzeltmenin yaşandığı dönemde gerçekleştirilmesi ankete ayrı bir değer katıyor. Ankete katılanların büyük çoğunluğunun kripto paralara yönelik pozitif tutum takınması dikkatlerden kaçmıyor.

  • Katılımcıların %65’i kripto para kullanarak alışveriş yapmaya hazır. %32’lik kesim ise kendilerini kripto para kullanmaya hazır hissetmiyor.
  • Katılımcıların %23’ü kripto varlıklarında uzun pozisyon aldıklarını ve hodl etmeye devam edeceklerini belirtti. %6’lık kesim ise Bitcoin ve kripto para varlıklarını emekliliklerine kadar tutabileceklerini söylediler.
  • Kripto paraya yatırım yaptıklarını söyleyenlerin en az yarısı varlıklarını çeşitli platformlarda değerlendiriyor ve pasif gelir elde ediyor.

Aşağıdaki linkte vermiş olduğumu anket çalışması ise sadece merkez bankaları arasında gerçekleştirildi. Dileyen okuyucularımız aşağıdaki linke göz atabilir.

Lütfen Bkz: Merkez bankaları anketinden çıkan çarpıcı Bitcoin sonuçlar!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.