1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Piyasa şenlendi! Eylül ayında gözünüz bu altcoinlerde olsun

Piyasa şenlendi! Eylül ayında gözünüz bu altcoinlerde olsun

Piyasa şenlendi! Eylül ayında gözünüz bu altcoinlerde olsun
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor. Altcoinler yükselişte. İşte ünlü analistin eylül ayı için dikkat çektiği altcoinler. Detaylar haberimizde.

Piyasa şenlendi! Eylül ayında gözünüz bu altcoinlerde olsun

Kripto para piyasaları oldukça hareketli günlerden geçiyor. Bitcoin 50,000 doların üzerine çıkarken altcoinler yükselişe devam ediyor. Ethereum 4,000 dolara yaklaştı. Son haftaların yıldızı Solana her gün yeni ATH’ler kaydediyor.

Yazının kaleme alındığı anlarda Bitcoin 50,592 dolardan, Ethereum 3,980 dolardan Solana ise 142 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Piyasa rüzgarı arkasına almışken, ünlü analist Michaël van de Poppe, bu ay fiyatının artabileceğine inandığı beş altcoini analiz etti. Analist, Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi birinci katman projelerinin şu anda harika performans gösterdiğini, bu nedenle benzer projelerin muhtemelen aynı şeyi izleyeceğini söyledi.

Van de Poppe, birinci katman projesi Cosmos’un (ATOM) Bitcoin’e (BTC) karşı hala birikim aralığında olduğunu ve bu birikim aralığından çıktıktan sonra varlık için yükseliş dalgasının gerçekleşeceği ifade etti.

Van de Poppe’nin listesinde, kendisini “hafif” bir blok zinciri platformu olarak Mina Protokolü de (MINA) var. MINA yazının kaleme alındığı anlarda 3,93 dolardan işlem görüyor. Poppe göre 5,30 dolar ve 8,00 dolar MINA’nın yükselen hedefleri.

Analist, henüz hiçbirşey yapmadığını ifade ettiği Chainlink’e de (LINK) değindi.  LINK, yazı yazılırken 31,21 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %11 arttı. Poppe, LINK’in Bitcoin’e karşı zayıf performans gösterdiğini ve BTC’ye karşı yeni bir dürtü dalgasına hazır olduğunu söylüyor.

Van de Poppe’nin listesindeki bir diğer kripto para Harmony (ONE). Analist, ONE’ın olumlu fiyat hareketinin devam etmeye istekli olduğunu ve Bitcoin çifti açısından varlık için bir itici dalga öngördüğünü söyledi.

Analistin listesindeki sonun kripto varlık ise akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Poppe, Tezos’un coini XTZ’nin tüm yıl boyunca Bitcoin’e karşı herhangi bir yükseliş hareketi görmediğini belirtiyor. Varlık mevcut direncini kırarsa, BTC’ye karşı 2 kat olabileceğini söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=5LiZmJYKHSo

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.