1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum yatırımcıları sizler için güzel bir haberimiz var!

Ethereum yatırımcıları sizler için güzel bir haberimiz var!

Ethereum yatırımcıları sizler için güzel bir haberimiz var!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarına yatırımda bulunan yatırımcıların ilk adresi Bitcoin, ikinci adresi ise Ethereum oluyor. Bu konuda Ethereum yatırımcılarını ilgilendiren bir haberimiz var.


Ethereum yatırımcıları sizler için güzel bir haberimiz var!

2021 yılında kurumsal firmalar, tam gaz ya doğrudan ya da dolaylı biçimde Bitcoin’e yatırım yapıyor. Bu kurumsal ilgi, Bitcoin fiyatlarının 5-6 kat değerlenmesine neden oldu.

Bitcoin ile kripto para piyasaları ile tanışan kurumsal yatırımcılar, sonrasında Ethereum’u keşfediyor. Bazı kurumsallar, Ethereum’a da yatırımda bulunma kararı veriyor. Böylece dijital portföylerini çeşitlendiriyorlar.

Sizlerle paylaşmak istediğimiz güzel haber, ABD’nin önde gelen bankalarından biri tarafından verilen iş ilanı ile ilgili.

JP Morgan’dan bahsediyoruz. 2019 yılında Bitcoin ve kripto paralar hakkında oldukça olumsuz yaklaşımı olan banka, 2 yılda politikasını 180 derece değiştirdi. Banka doğrudan ve dolaylı biçimde kripto para piyasalarına giriyor.

Bankanın halen açık olan 64 iş ilanı direkt Ethereum ile ilgili. Banka Ethereum blockchain’i konusunda bilgili ve tecrübeli yazılımcı ve geliştiriciler arıyor. Banka; Corda ve Hyperledger blockchain’leri konusunda da yakından ilgili.

JP Morgan, istihdam edeceği blockchain mühendisleri ile kendi müşterilerine blockchain tabanlı çözüm önerileri ve hizmetler sunacak.

JP Morgan’ın gelecek planı hakkında net bir bilgimiz yok ama mutfakta Ethereum yatırımcılarının hoşuna gidecek bir yemek pişiyor gibi.

Blockchain mühendisleri oldukça iyi kazanıyor ve bu alan geleceğin meslekleri arasında görülüyor. Bu konuda kariyer yapmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki haber linkine göz atmak isteyebilir.

Lütfen Bkz: Para burda gençler: Kariyerinizi buna göre planlayın!

Kaynak

Not: Kripto para ve Bitcoin piyasaları oldukça manipüledir ve spekülasyonlara açık piyasalardır. Yazılarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.